06 июля 2013

А ви вмієте вишивати?

Дуже цікаво чи багато серед нас вміють гарно вишивати.Особисто я не вмію.Але коли дивлюсь на речі вишиті своїми руками не можливо відвести погляд.Давайте хвастайтесь.
показать весь текст
mauri 06 июля 2013
Ответ дляlascala
Я вмію, і люблю вишивати. Коли вишиваю голова віддихає, правда зараз в декреті тому вишивку відклала. Ось пару моїх картин.
скажите пожалуйста, Николая Чудотворца подбором вышивали или по оригинальному набору ?
lascala 06 июля 2013
Схему в інтернеті найшла в PM на цьому сайті http://club.osinka.ru/topic-10781?highlight=
lascala 06 июля 2013
Ответ дляmauri
скажите пожалуйста, Николая Чудотворца подбором вышивали или по оригинальному набору ?
А нитки DMC
Katerina_22 06 июля 2013
Ответ дляmauri
и я умею ) сейчас вышиваю такое :
Свистулька 06 июля 2013
Вышиваем с мамой)
автор Всех анонимов аноним 06 июля 2013
Ответ дляСвистулька
Вышиваем с мамой)
Молодчинки!Золоті ручки.
Свистулька 07 июля 2013
Ответ дляВсех анонимов аноним
Молодчинки!Золоті ручки.
Дякую)