ceramulya• 18 сентября 2016

У кого дети на безглютеновой диете? что готовите?

Ломаю голову в общем.
Клептоманка• 18 сентября 2016
у меня ребенок на безглютеновой, безмолочной, безсоевой и безъяичной диете - голову НЕ ломаю) питается разнообразно и вкусно)
Lydia• 18 сентября 2016
Ответ дляКлептоманка
А по теме?
Клептоманка• 18 сентября 2016
Ответ дляLydia
А по теме?
ок, по теме:
гугл и сайты общества целиакии в помощь)
язззззь!!!• 18 сентября 2016
Ответ дляКлептоманка
ок, по теме:
поделитесь ссылками на сообщества,плиз
Lydia• 18 сентября 2016
Ответ дляКлептоманка
ок, по теме:
Збс.
А проверенные и любимые?
Машка-замарашка• 18 сентября 2016
я вам співчуваю ((( мені допомагало те, що син у мене м´ясний, тому робила акцент на м´ясі, рибі і ще нам молочні продукти можна було.
Машка-замарашка• 18 сентября 2016
ось ссилка на спільноту у фейсбуці https://www.facebook.com/glutenynet/?fref=pb&hc_lo...
Машка-замарашка• 18 сентября 2016
але там малувато інформації.
Машка-замарашка• 18 сентября 2016
якщо вам можна пшоно і молочні продукти, то приготуйте Пшоннік- дуже смачно.
Машка-замарашка• 18 сентября 2016
мусака також йде на ура - http://www.smachno.in.ua/prygotuvannya.php?id=255 , тільки я роблю без яйця,вина , кориці і замість борошна додавала крохмаль.
Машка-замарашка• 18 сентября 2016
ще можна зробити м´ясну запіканку з капустою. Тушите капусту з морквою та цибулею. Робите соус бешамель та м´ясний (як у мусаці) потім викладаєте шарами: капуста,м´ясний соус,бешамель,сир і знову капуста ,знову соуси, сир. Скільки у вас таких шарів вийде. запікаєте у духовці.
автор ceramulya • 19 сентября 2016
Ответ дляМашка-замарашка
а что крохмал без глютена?
автор ceramulya • 19 сентября 2016
Ответ дляМашка-замарашка
нам и молоко не особо можно
Машка-замарашка• 24 сентября 2016
Ответ дляceramulya
а что крохмал без глютена?
крохмаль без глютену.
Машка-замарашка• 24 сентября 2016
Ответ дляceramulya
нам и молоко не особо можно
якщо молока не можна, то робіть на воді або зовсім без соусу бешамель.
Машка-замарашка• 24 сентября 2016
Ответ дляceramulya
нам и молоко не особо можно
а сир твердий можна? Якщо сир можна, то він розплавиться і скріпить капусту з м´ясним соусом.
Машка-замарашка• 24 сентября 2016
Ответ дляceramulya
нам и молоко не особо можно
вам молочних і кисломолочних продуктів зовсім не можна?
Машка-замарашка• 24 сентября 2016
Печінкова запіканка. Перекручуєте печінку (я в комбайні це роблю), моркву з цибулею обсмажуєте і додаєте в печінку, сіль, (спеції) за смаком, все перемішуєте, виливаєте у форму і запікаєте у духовці.
Машка-замарашка• 24 сентября 2016
Ответ дляceramulya
нам и молоко не особо можно
якщо ви напишете, що вам не можна, то по-тихеньку додам ще рецептів.
автор ceramulya • 28 сентября 2016
Ответ дляМашка-замарашка
твердый сыр не ест.
автор ceramulya • 28 сентября 2016
Ответ дляМашка-замарашка
чью печень? уточните)
автор ceramulya • 28 сентября 2016
Ответ дляМашка-замарашка
да у меня тоже мяско любит. вот только не пойму - то ест котлетки, то нет.