КондуктЕр тролейбуса• 20 сентября 2016

не можу рішіти???

малий в червню пішов в садок .все йому там сподобалося але йти 35-45 хв дуже далеко прийде зима як буде ходити,машини не маємо....
Біля хати є садок, в понеділок відвели малого, попробувати нам дали 2 тижня ,в цему садку малий чомусь плаче ,вихователька не сподобалася ,малий хоче туди назад не знаю що робити ви б водили так далеко...
Результат:
вже голосів: 58
44 (75.86%) так водила б так далеко !
14 (24.14%) ні біля хати в садік водила !
Добро с Кулаками• 20 сентября 2016
садок, то така штука, в якій психологічні фактори набагато важливіші за фізичні. Прийдеться санками катати:)

Забагаловка• 20 сентября 2016
Так,ми ї зараз ходемо за 30 хв пішого ходу від доми.
ЖующаЯКонфету• 20 сентября 2016
звичайно далеко водити зимою важко, тим більше з нашими зимами, але і водити туди, де дитина плаче - не хочеться. Можливо спробуйте визначити причину чому дитина в ближній ходити відмовляється. Можливо то просто справа звички!?
автор КондуктЕр тролейбуса • 20 сентября 2016
Ответ дляЗабагаловка
а зимою як ? як морози ? холодно дощі як ???
Ростки жимолости• 20 сентября 2016
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
а транспорт не ходит?
Своего не предлагать• 20 сентября 2016
Тю, 40 хвилин іти пішки... балувані Ви, балувані!
Забагаловка• 20 сентября 2016
Просто, тепло одягаємось та йдемо.В дощ - на одежу зверху дощовик і вперед.Ми вже так 3 рік ходимо.А скільки вашому років?
Эт вернячОк• 20 сентября 2016
если нет машины - сразу бы отдавала в ближайший из возможных садов
мы сейчас перешли в другой сад, через дорогу - вопли ’сад плохой, хочу в другой’, хотя сад ощутимо лучше предыдущего
просто ребенок привык к той группе и тем воспитателям
но у меня есть машина, поэтому могу позволить себе возить ребенка за 15 км от дома