ДинамоКит• 26 сентября 2016
Мої рідненькі дівчатка,скажіть мені будьласочка,якої марки купувати
м"ясо курей,щоб було смачне і корисне.
муха в кедах• 26 сентября 2016
Только домашнюю, сами выращиваемые и очень жалею людей, которые покупают в супермаркетах...они не знают какими стимуляторами и пр. Г. Курей кормят
ДинамоКит
• 26 сентября 2016
Ответ дляАйболитная
домашню
Так,я згодна,але не маю можливості купувати домашню ,саме тому я запитую,порадьте з магазинних.
Катастрофа• 26 сентября 2016
у якоїсь бабці в селі) все що в магазині - це не корисно і не завжди смачно, просто їжа.
Катастрофа• 26 сентября 2016
Ответ дляДинамоКит
в магазині не принипово, вони всі однакові. гормони-антибіотики і смак мила)
Кредитная• 26 сентября 2016
якщо магазинну - то купуйте індичатину. вона менш нашпигована усіляким гмо
а краще, гов´ядину, яка із куркою в одну ціну))
Опля Картопля• 26 сентября 2016
Краще купити чуть менше, але кращого. Хочете курятини - беріть домашне воно ситніше. Я їм виробничу курятину, но не можу наситися, бо рецептори не чують курку.