Михаил Эдуардович• 26 сентября 2016

Есть ли польза от таких книг?

Описание книги на сайте.
Ваша дитина йде до школи. Цей урочистий і трепетний час запам’ятається їй на все життя. Як зробити так, щоб шкільні спогади були завжди світлими та добрими? Книга розповідає про те, що ми, батьки, можемо зробити, коли наша дитина виходить у новий, великий світ школи, де існують свої норми та правила. Адже головне — допомогти їй пізнати себе, розкритися та виявити свою творчу сутність.
пат• 26 сентября 2016
От всех книг в мире гипотетически есть польза. Но ИМХО вместо этой книги полезнее купить что из короткого списка ВВС (детская литература) и прочесть вместе с бейби)

Eleganzza• 26 сентября 2016
Чтобы дать оценку, надо прочесть. Может же быть, что там субъективное видение автора, с которым вы в корне не согласны, а может, она, наоборот, поможет структурировать мысли относительно воспитания.
vikiss• 26 сентября 2016
лучше после школы отпраздновать с ребенком, это точно ему запомниться. А если попадуться хорошие одноклассники, то и без книг в школу будет ходить одно удовольствие
иркин• 27 сентября 2016
психологічна література РАнку мені не подобається.
про школу дуже класні книги Гіпенрейтер ’как учиться с интересом’
и’как пережить 1 сентября’ - автора не пам’ятаю, але це книга, не стаття в газеті. зараз в гуглі не знайду.