У Вінниці відкривається центр по корекційній допомозі діткам з аутизмом. В центрі будуть працювати Психолог, дефектолог, логопед, арттерапевт, вчитель музики, ерготерапевт.
Потрібні спеціалісти з досвідом роботи, або без, випускники педагогічних вузів із спеціальністю психолог, корекційній педагог, логопед. Головне - уявлення про те, хто такі діти з аутизмом, Ваша доброзичливість і бажання навчатися. Будемо раді прийняти на роботу мам аутичних діток, якщо вони мають профільну освіту та досвід корекційної роботи із своїми дітьми. В такому разі буде розглядатись можливість перебування діток в центрі на безкоштовні основі.
В центрі буде обладнано зал для сенсорної інтеграції та нейрокорекції
Центр запрошує для навчання своїх працівників фахівців з Ізраїлю.
Подробиці в приват