кошкомышь• 05 октября 2016
Если посею чернобрывцы,они выростут в квартире?
так хочется дома цветочков...
В шоколаде• 05 октября 2016
я думаю не варто їх у квартирі вирощувати. різкий специфічний запах. хіба що на балконі,чи там де постійно циркулює свіже повітря.
МинерАлочка• 05 октября 2016
я свои на окне выращиваю. Убирала в конце августа, семена просыпались в грунт, цветочек вылез - чернобривец) Скоро цвести будет) Я кстати очень люблю их запах и запах герани))
Радуга-дуга• 05 октября 2016
вони в квартирі не такі гарні, зимою буде не достатньо освітлення денного точно, хіба досвітувати...