Блoшка-матрешка• 06 октября 2016
Посоветуйте хорошего эндокринолога в институте ендокринологии на ул Вышгородской
Киев
Curly_Girl• 06 октября 2016
Мар´яна Соловей. Номер кабінета не пам´ятаю - давно була. Дуже уважна лікар - випитує всю картину здоров´я пацієнта, питає про все. У мене виявилася не ендокринна проблема, але вона мене поганяла по дослідженнях і скерувала на правильний шлях.