Дівчата, дитині треба зробити АКДС третю. Є вибір безкоштовна індійська чи дешева харківська. На жаль, бельгійської чи французької у місті немає. Шукаю відгуки тільки тих, хто робив ці дві. Як перенесли? Дякую
Забагаловка• 12 октября 2016
Ответ дляDemyana
Дві купили минулого року. Третю чекаємо уже рік. В аптеці попередили, що з нового року очікують, що зникне з продажу нормальний кпк (((
Я тоже жду год,когда была ипв ребенок болел,потом не стало ничего,колоть индию или харьков категорически не хочу
Первоклашка Я• 12 октября 2016
Ответ дляDemyana
так і є
Вы меня , конечно, извините, я уважаю ваш выбор, но не понимаю, зачем выбирать из двух зол, если можно выбрать третье , что не зло и вообще не делать, тем более, если сомневаетесь в качестве... Я их вообще не делаю, но Индию таки да, не делала бы...
Ответ дляПервоклашка Я
Дякую за вашу думку. Переконувати мене робити чи ні, не треба. Я читала статистику дитячої смертності. В благополучному радянському минулому сама не була привита від коклюшу. Хворіла в вісім років. Без коментарів чому, своїм дітям такого не бажаю
Ответ дляDemyana
Ревакцинація у шість? Як перенесли? Просто дитині тільки 1.6. Вам наче без коклюшу уже?
Перенес норм. Да 6 лет.в школе сейчас делают,как то всегда с опаской отношусь к прививкам,первые делала хорошие,а сейчас сама не знаю как согласилась(сначала подписала ,а потом начала думать) но вроде норм. Прошло у всех в классе,в прошлом году от капелек отказалась,а в этом году как то так
ОхиИВздохи• 12 октября 2016
Ответ дляDemyana
Ви і не починали вакцинацію? Мене лякає, що терміни всі коту....
Ничего страшного, что термины растянулись. А если вы сделали пока только 2 АКДС, то вам еще и на руку. Если между 2 и 3 интервал год и больше, то третья считается ревакцинирующей, т.е. четвертую через год не нужно делать.
Ответ дляОхиИВздохи
А можна посилання, звідки така інформація? Сьогодні була у нашої медсестри. Кажуть, 4 через півроку