Фрикаделька• 15 октября 2016
А, як би ви вчинили на моєму місті?
Працюю в онкологічному диспансері (західна Україна). До нас в четверг поступила тяжка жінка, її привіз син із донецької області. лікаря запропонував залишитися, щоб доглядати,виділили окрему палату, знайомих в місті немає. Немає кому принести їст, свіжого домашнього, лікапняна їжа, це жах. Але дивлюся їдять. Я живу в 10 хв від роботи, сьогодні напикла пирогів та зварила бульйону. от сиджу та думаю, може ібрати їсти та занести, мені так шкода тих людей, що немають можливості при такій хворобі правильно харчуватися. От сиджу тай думаю, як правильно вчинити, ми то спілкуємося, я декілька раз на сутки забігаю в палату, запитую. Що порадите????
Омлетик• 15 октября 2016
если для Вас не в тягость и Вы не обделите своих детей - конечно же занести
ГендиреХтор• 15 октября 2016
Я уверена что им будет приятно.
даже не сколько еда, сколько сама поддержка
вы замечательный человек
АнтиТроль• 15 октября 2016
Прочитала, и слезы наворачиваются) Вы такая добрая) Если у Вас есть такая возможность, то конечно отнесите)
Фрикаделька
• 15 октября 2016
Ой девчатка, все - ви мене підтримали, а то я дулмала, що не правильно мене зрозуміють. Іжі вистачить на всіх, головно мати віру та бажання допомагати людям.
Фамильная фондюшница• 15 октября 2016
Я когда-то так же лежала в больнице... только в чужой стране вообще без близких. И одна из медсестер приносила мне покушать и даже что-то из одежды. До сих пор вспоминаю ее добрым словом и молюсь за ее здоровье.
Под пытками• 15 октября 2016
Автор, Ви дуже добра і милосердна людина. І ідея Вам прийшла гарна! Робіть добрі справи і Вам воздасться...
Хай Вам Бог помагає...
Телочка• 15 октября 2016
Ответ дляФрикаделька
тронуло до слез... если можете ,конечно помогите
Фрикаделька
• 15 октября 2016
Дівчатка, занесла я пакет, попросила щоб спустилися на двір син, мала номер телефону, провсяк випадок, телефонують вночі, так як не хотіла, щоб лишні слухі ходили по лікарні, бо таке як я роблю мої колеги роблять за гроші, людина була тронута до сліз, ми навіть трішки прогулялися, розвіяла людину, аопросила прийняти це від щирого серця, і розвіяти стареотип, щоне всі люди продаються за роші. А в душі все сіяє, тепер, дала собі слово, що буду так носити хоч через день.
Фрикаделька
• 15 октября 2016
Ответ дляКима_кепка
А сын вообще ничего не оставил и вернулся в донецк?
Ні він знею в одній палаті, а що довго пробудеш на бутербродах з колбасою. Цеж треба винаймати квартиру, щоб готувати, це якщо вміє.
Фамильная фондюшница• 15 октября 2016
Ответ дляФрикаделька
Какая же Вы умничка. Пусть у Вас все будет хорошо.
буреЛОМКА• 15 октября 2016
Мало таких людей, которые даже задумаются о том, чтобы бескорыстно помочь другому человеку. Спасибо)
Фрикаделька
• 16 октября 2016
Дівчптка, ви праві. Треба показувати свої почуття, та робити все щиро.