Допоможіть, щось придумати. Кімната 2,10*3,30*2,05м, висота від потолка до підвіконня 1,60м. Купила потолочний карниз, він буде суцільний на два вікна, близько 4,6-5м. Менше вікно хочу щось зі шторою, а більше вікно тюль, якийсь перехід придумати треба. Обої сливово-чорні з золотою полоскою. Кімната для відпочинку.Може є якісь ідеї??? Дорогенькі мої, допоможіть!
FashionFamily• 27 октября 2016
мне кажется нужно делать градиентом, а не цельной шторой.....
в сливово-розовых тонах...
Ответ дляКружите меня,кружите
карниз суцільний, але вигнутий в куті між вікнами
это понятно,
на фото общий тюль, а Вы только на маленькое штору хотите.
тогда Вам нужно 3 шторы- ода углу, другая- с другой стороны меньшего окна, третья скорее для декора на краю большого окна.
Ответ дляVA-LJUSA
это понятно,
Таке підходить на велику кімнату, а для моєї маленької така кількість штор багато простору з´їсть. Хочеться щось легеньке, воздушне.