Ряженка• 16 июля 2013

Теряю мужа. Депрессия

Наша история. Познакомились, начали встречаться. Потом жуткая авария, у мужа травма головы, потеря памяти практически на пол года. Это мы все побороли, здоровье начало улучшаться, но не полностью. к сожалению, травма головы есть травма головы. Мы поженились, через год родился малыш, все было хорошо. Последнее время у мужа началась повышенная агрессивность, раздраженность. Он выпивает ( не алкоголик тьфу-тьфу, но по праздникам), после очередной выпивки ( 3 рюмки, в принципе не много) началась ссора и он мне дал пощечину, я в шоке.. такого раньше не было, даже намека на такое. И вот я иду к "бабке" и она мне все с четкостью говорит, что порча так и не снята, и что у меня будет другой муж ( по роду написано). Но я не хочу терять этого, он же любимый и в принципе, у нас очень хорошие отношения. Сейчас такое состояние, что плачу на каждом шагу и не понимаю что же делать. Я его очень люблю, он хороший муж и хороший папа и так больно. Посоветуйте как себя успокоить
ЯспАкойнаЯ• 16 июля 2013
Ответ дляТамара
ну звідки я знаю, що їм робити? у кожного свій поріг терпіння, у тому числі у хворобі. тут вся справа у перспективі,розумієте? місяць - це небагато. І рік це небагато, якщо є позитивна динаміка. А якщо це 5 років? 10? все життя? Ви можете уявити, що з даного моменту і до самої смерті ви лишаєтесь із чоловіком, який не може працювати, який вас обзиває і гнобить, який тільки зовні нагадує себе, колишнього, і який демонструє найгірші якості характеру? І троє дітей на руках. Ви готові сказати такій жінці, що все, що їй залишилося у житті - терпіти і ’працювати над любов’ю’?
на щастя. такі крайні ситуації у житті трапляються рідко. Більше банальних трагедій. Він п’є, б’ється. не поважає свою дружину і її сім2ю, не працює і не заробляє, живе за рахунок дружини. Маса випадків. І жінки терплять, б’ються, без всякої віддачі. Самі собі вигадують щось. А реальність така. що чоловік - не ріпка. Нікуди його не потрібно тягти, і працювати над тим, чого нема і не було - це просто витрачати своє життя.
себе уявити завжди важко в такій ситуації, тай не хочеться. Але і радити комусь покинути чоловіка з такого приводу, не маю ніякого права. Краще поспівчувати і допомогти по можливості, наприклад з дітьми побути.
Саме в тій ситуації, яку я описала, чоловік віруюча людина, і це допомогло йому з часом зрозуміти свій стан і знов взяти під контроль емоції. Зараз йому головне вчасно відпочивати, щоб не було рецидивів.Бог допомагає і в такій ситуації, дає спокій нервовій системі і не треба для емоцій алкоголю , про який згадала автор.

gemini8080• 16 июля 2013
бабка-не бабка, Вы вообще в курсе, что после травм головы НЕЛЬЗЯ пить? доведет Ваш единственный себя до шизы, по бабкам не походите потом. Вам дружно надо к хорошему психотерапевту, по врачам идите - приступы агрессии надо снимать препаратами, тягу к алкоголю убирать, работать. нашли чего рыдать, дел полно, а Вы по бабкам...