Леди Г• 01 ноября 2016
Дитина розбила обличчя в супермаркеті
Доброго дня! Порадьте, що робити в даній ситуації і чи варто взагалі кудись звертатись ?
Зайшла сьогодні з 3-х літньою дитиною в міні- супермаркет. Підійшли до молочного відділу вибрати молочні продукти. Дитину тримаю за руку. В іншій руці - корзина. Щоб покласти кефір в корзину, я відпускаю руку дитини , кладу в корзину кефір , і в цей час дитина перечіпляється за пустий картонний ящик( висотою приблизно 15см) , який лежав під вітриною і половина цього ящика виступала на прохід між стелажами. Дитина летить головою в стелаж, розсікла біля ока обличчя і подерла щоку. Крик, плач, істерика.
Я кличу адміністратора. Продавці, які стояли в цей час на іншому відділі, чують, що я прошу покликати адміністратора , але не реагують. За кілька хвилин , поки я заспокоювала дитину, прийшла адміністратор. Так, вона вибачилась, сказала, що тепер будуть більш прискіпливо ставитись продавці торгового залу до своєї роботи і надалі пусті коробки будуть не залишати біля вітрини, а відразу прибирати.
Порадьте, що робити в даній ситуації і чи варто взагалі кудись звертатись ?
Любви вам!• 01 ноября 2016
Ответ дляТак точно!
Автор а если бы ваш ребенок на улице за зацепился за корягу и травмировался то вы бы куда жаловались -в Зеленстрой или сразу меру города?Или вы думаете все продавцы и кассиры должны были бросит рабочие места и успокаивать вашего ребенка
Меня просто умиляют такие темы
...
Была с месяц назад тема-в аптеке не пустили в туалет и ребенок уписялся,да еще и провизор не сочувственная попалась.А то что провизор на рабочем месте так это не в счет и мама не виновата.виноваты работники аптеки
Меня просто умиляют такие темы
... Была с месяц назад тема-в аптеке не пустили в туалет и ребенок уписялся,да еще и провизор не сочувственная попалась.А то что провизор на рабочем месте так это не в счет и мама не виновата.виноваты работники аптеки
А вы умиляете меня))Что вы говорите))Правда никто ни в чем не виноват?))А если вам на голову в магазине упадёт стеллаж плохо закреплённый , таким же как и вы умником, кто виноват?А если машинист вагона тронется раньше, чем вы успели перенести вторую ногу и вы попадёте под вагон, кто виноват?Видимо вы))