Простецкая• 07 ноября 2016

Вправа по укр. мове, 6 класс - вынос мозга)))))))))))

Складіть мовознавчу казку про те, як терміни, професіоналізми, діалектизми та просторічні слова приходили в гості до загальновживаних слів української літературної мови. Кого з них охорона могла не пропустити і чому?
ЙО-МАЙО!!! Что курил автор хочется спросить...
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Кстати, я только что закончила ваять эту сказку))) Кому надо, обращайтесь))
nade4ka_cc• 07 ноября 2016
Я не хочу в школу
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
вы в 6 классе, мама знает что вы на форуме?
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Оч смешно))) Посмеетесь, когда Ваш ребенок дойдет до вправы 117
Головная• 07 ноября 2016
та таке враження, що всі автори шкільних програм періодично добряче укурюються.... дитина в 2-му класі. вчать рос. мову. минулого року тільки розмовна була, а цього року давай одразу писати. при тому, що абетки не знають (!) діти просто сприймають ’ы’ як м’який знак і букву ’І’
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
вы за него и в универ поступать будете и на работу устраиваться?
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
ДА!
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
ДА!
ну тогда учитесь!
Снатал2015• 07 ноября 2016
Ответ дляnade4ka_cc
Я не хочу в школу
Так чувствовала себя я,на прошлой недели в школе (мы собираемся идти в школу)
ПАЦАНКА О• 07 ноября 2016
Я уже ту школу боюсь. Я слов таких не знаю. Аааа. Такое впечатление, что в школу я ходила покурить.
Аноним_Русалка• 07 ноября 2016
У нас не було такого в 6 класі. Співчуваю. Школа зараз не вчить, а просто знущається над дітьми
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляГоловная
Кстати! Недавно читала правила оценивания. Так вот, когда ребенок начинает изучать второй язык (любой), то такие вот ошибки (і вместо ы и т.д) не считаются ошибками и за это нельзя снимать баллы. Так что, если какому-то учителю русского (которому за 60 и он в маразме) сильно захочется, то можно спросить, на каком основании.
Снатал2015• 07 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А почему так враждебно? НАПРИМЕР, мама поймет и объяснит,а ребенок аналогичное сам сделает
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
ну тогда учитесь!
Спасибо, что разрешили
Лика-прилипка• 07 ноября 2016
Я сама в шоке от этих заданий. По истории тоже такой бред задают. Сегодня задали по чему улица так называется. В основано где работают жельци дома, каких специальностей. Нам что обход по квартирам делать. Говорю не делай совсем этот бред.
Смотрящая• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
а можно почитать? :)
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
Спасибо, что разрешили
это медвежья услуга своему ребенку делать за него уроки, но вы радуйтесь, вам еще школу заканчивать снова.
Крутышка-Пышка• 07 ноября 2016
Ответ дляАноним_Русалка
Школа издевается больше над родителями Слава Богу мі уе в 11 классе....
Головная• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
дякую, буду знати на майбутнє.
наша вчителька адекватна, сама каже, що розробники робочих зошитів неясно чим думали. і тому роблять вправу - через дві. що реально зараз - роблять. решту пропускають.
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я справлюсь, не волнуйтесь Я уже за себя два института закончила)))
А вообще....идите в баню Чего Вы пристали?
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляСнатал2015
я не враждебно, мама за него накатала уже домашку, зачем ребенку теперь напрягаться.
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляСмотрящая
а можно почитать? :)
Ага...я быстро набираю. Сейчас.
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
да вы та справитесь никто и не сомневается.
jif• 07 ноября 2016
Читання другий клас - теж повний брєд. Якась невідома пісня. В кінці - спитайте у батьків, чим закінчується пісня. Да цю пісню не прочитаєш нормально - якийсь кострубатий, корявий текст, хто там її співає. Мій чоловік любить народні пісні, но цей брєд не чув. А питання до текстів? З яким почуттям ти будешь читати цю пісню? З яким настроєм написані виділені порівняння. Це література, чи психологія? Я іноді не годна зрозуміти, чому має навчити мою дитину відповідь на таке питання. Кожне друге про настрій, почуття...Дитина має аналізувати текст, чи свій настрій? Так тут одна відповідь - нудно.
Лика-прилипка• 07 ноября 2016
Ответ дляПростецкая
Спасибо, что разрешили
Автор, я тоже как и Вы полагаю ребенку и не вижу в этом ничего страшного. Мы вместе сочиняет, клеем. И. т. Д. Все остальное она конечно сама.
Лика-прилипка• 07 ноября 2016
За ошибки прошу прощения. Быстро набирала.
Снатал2015• 07 ноября 2016
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вы знаете, вот надеюсь,что мой ребенок будет как муж-заниматься языками!
А химию и физику - буду решать ему (в школе было 5),да и один универ закончила с химико-технологическим.
автор Простецкая • 07 ноября 2016
Ответ дляСмотрящая
а можно почитать? :)
Одного разу вирішили терміни, професіоналізми, діалектизми та просторічні слова сходити в гості до загальновживаних слів. Просторічні слова прийшли першими. Вони розмовляли якоюсь своєю мовою, були не зовсім приємним співрозмовником, але охорона їх пропустила. Згодом, майже одночасно прийшли терміни та професіоналізми. Вони легко знайшли спільну мову, та виявилися надто складним співрозмовником для загальновживаних слів. І зовсім невесело стало, коли вони спробували поспілкуватися із просторічними словами. Гості так і не порозумілися. Трохи пізніше прийшли діалектизми. Щоб потрапити у гості, їм довелося неабияк постаратися. Охорона майже не розуміла дивної мови, але, скориставшись тлумачним словником, все ж таки відчинила ворота в гості до загальновживаних слів.

Ржу))
Одноклассница• 07 ноября 2016
Автор жду вашу сказку. Дочка в 5классе. В след. году поумничаю
КаРаКаТиЦа• 07 ноября 2016
Ответ дляСнатал2015
так зачем маме вместо ребенка делать домашку, пусть не делает вовсе и скажет учителю что не совсем понял задание, может на уроке всем классом и разберут, или самоцель хорошая оценка?