Неугомонная• 11 ноября 2016
Как считаете, на ФОТО ушки? или я совсем с ума сошла
я, при росте 164.5, стремлюсь иметь вес 45.00 кг дабы избавиться от "ушек" и прочих проблемных зон. Подобные фото меня заставляют задуматься: возможно я слишком требовательна к себе!?
Спасибо за отклики. Мне любое мнение будет полезным дабы прояснить хаос в голове. Спасибо!
Ответ дляЗалатавая
це Ваше право) можу довести але не бачу потреби) просто цікаво а скільки Ви б мені кг дали, чи обєм???
до речи може мене хтось з покупців впізнає))) продавала такі джинси і в оголошенні писала мірялись на 83см бедра))) продала пар 5 і всі орієнтувались як на мені, промахів не було) всім підійшли)
мірялась метром 15хв тому (перепровірялась))) важилась 1місяць тому)))
У меня тоже такой пролёт между ног. Не очень нравится
Залатавая• 12 ноября 2016
Ответ дляжелезный занавес
бедра похожи на 88-90 я не знаю в каком месте 83 у вас, у меня перед глазами 82 и это намного меньше вас
))) та будь ласка не вірте))) на кідстафі маю біля 300продаж продаю штани, юбки, джинси і знаю де міряються бедра)))
для мене це лише комплемент що я виглядаю не дрищиком, а що Ви собі подумаєте не дуже переймаюсь))
зустрілась з Вами в компанії обовязково поспорила на щось смачненьке а так.........)))) Гарного дня! Хорошого настрою!
Залатавая• 12 ноября 2016
Ответ дляjune83
мені теж не подобається тому на всіх фото це стараюсь прикрити позою))))