Чебураха с перцем• 15 ноября 2016
лечение простуды
Как Вы летите деток?
У малой вчера сопли были прозрачные.
Сегодня вся хрипит и кашляет
У малой вчера сопли были прозрачные.
Сегодня вся хрипит и кашляет
Чебураха с перцем
• 15 ноября 2016
Температура 36 и9
Хрипы из груди и нос сопиь
Капкц
Что делать
Хрипы из груди и нос сопиь
Капкц
Что делать
Єдина Країна• 15 ноября 2016
В малого вчора таке саме було. Даю Новірин пів таблетки 2 рази вдень, інгаляція фізрочином-3 рази в день. Капаю ніс Отривіном. А взагалі якщо чуєте хрипи краще сходити до лікаря послухатись,а не займатись самолікуванням)
с_переулочка• 15 ноября 2016
У меня стандартный набор-виброцил,синупрет,афлубин и боржоми с молоком.А вам к врачу, как сказали выше.
Чебураха с перцем
• 15 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
Сейчас спит и вся хрипит
Врач слушала. Ничего не назначиоа
Єдина Країна• 15 ноября 2016
Ответ дляЧебураха с перцем
Сейчас спит и вся хрипит
Врач слушала. Ничего не назначиоа
Взагалі нічого?
Єдина Країна• 15 ноября 2016
Ответ дляЧебураха с перцем
Сейчас спит и вся хрипит
Врач слушала. Ничего не назначиоа
Як сказала мені одна лікарка ЛОР правильне лікування простуди це калина,малина,перина. Ніяких противірусних. Просто багато пити давати дитині . Все. Організм сам має перебороти вірус-виробити антитіла. І контролювати темп. -вище 38,5 збивати. Але це все бажано робити під наглядом лікаря, маю на увазі мати хорошу лікарку завжди на звязку з якою можна проконсультуватися навіть дзвінком)
Чебураха с перцем
• 15 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
Взагалі нічого?
Нос хьюмером промывать. На ночь отривин. Сироп плюща
Чебураха с перцем
• 15 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
К сожалению нет врача в нас нормального.
Педиатр участковый.
Єдина Країна• 15 ноября 2016
Ответ дляЧебураха с перцем
Ну вже щось) А що саме Вам не подобається у тому що вона виписала? (мене б принципі тоже турбували хрипи-але з іншої сторони ще не пройшло багато часу як ви приймаєте сироп) Подивіться декілка днів за дитиною за характером кашлю чи міняється,чи може дитина його відкашляти. іТемпература при простуді може бути до 7 днів( (якщо це вірусне).
Єдина Країна• 15 ноября 2016
Ответ дляЧебураха с перцем
як на мене добре лікування хюмер соляна водичка,отривін судинозвужуюче при такому насморку (водичка) добре. Плщ тоже добре відхаркуюче. Ми тоже досить довго його пили при кашлях різних (або плющ або пектолван С). Зараз вже перейшли на сиропи на основі аброксолу.
Чебураха с перцем
• 15 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
Температура нормальная
Хрипы меня пугают.
Впервые так хриаы слышу
Хрипы меня пугают.
Впервые так хриаы слышу
Єдина Країна• 15 ноября 2016
Ответ дляЧебураха с перцем
Температура нормальная
Хрипы меня пугают.
Впервые так хриаы слышу
Хрипы меня пугают.
Впервые так хриаы слышу
я б тоді звернулась до іншого лікаря щоб послухав дитину. Якщо маєте якісь сумніви краще лишній раз перестрахуватись) Здоровячка Вам)
Не против• 15 ноября 2016
Ответ дляЄдина Країна
Ніяку температуру збивати не треба!