Пушка заряжённая• 16 ноября 2016
Zulily і крокси
Добрий вечір!
Скажіть, будь ласка, може знаєте з досвіду чи буде (і коли?) ще хороший розподаж кроксів? Цікавлять в основному чоботи чоловічі і дитячі, жіночі босоніжки? На зулілу купити не встигла:((
Дякую
Из Хацапетовки• 16 ноября 2016
Постійно на Зулілу розпродаж, ну дуже часто, раз на 2 місяці мені здається.
Пушка заряжённая
• 16 ноября 2016
Ответ дляИз Хацапетовки
Дякую) спробую зловити
Зяблик протестант• 16 ноября 2016
А я якось не потрапляла, то тепер 4 пари купила, на всю сімю.Гарні ціни біли на те що мені потрібно.Дякую посиреднику який тут порадив.