Губка Боб• 21 ноября 2016
Проверки карт Приватбанка. Внимание, осторожно!
девочки, всем владельцам карт приватбанка, пришла такая информация:
"УВАГА!УВАГА!ЧИТАТИ ВСІМ!
Увага! Надійшла така інформація. Зараз проводиться перевірка в приват банку про прийом грошей за комерц. діяльність на карти. Причому дзвонять не тому кому приходять оплати, а тим хто вам переводить. Якщо хто / скаже, що гроші перевів за послугу, навіть за навчання, тоді вашу карту блокують і карту того, хто переказав теж. Після блокування штрафи і податкова. Перевірка по всіх містах дуже потужна. Інфо з перших рук. Зараз дуже щільно взялися за фіз осіб і їх доходи. Це дружня порада. Донесіть до ваших всіх цю інформацію. Якщо раптом вам або Вашому одержувачу подзвонять з Call-центру Приват банка і попросять назвати ПІБ одержувача і мета платежу, ПІБ він може назвати, але мета платежу завжди повинен називати - переказ грошей знайомому (родичу) на подарунок, або повернення боргу.
⛔⛔⛔ЗАБОРОНЕНО вказувати, що він за щось там оплачує .. В іншому випадку Приват банк блокує Вашу і його карту. ⛔Ні в якому разі не вказуємо в коментарі будь-які дані, ні ПІБ, ні рахунку. ⛔
Донесіть цю інформацію до ваших клієнтів, знайомих ,які оплачують на карти Приват банка ласка!
PS. продзвони з Call-центру Приват банка почалися з цього тижня і йдуть по різних містах"
"УВАГА!УВАГА!ЧИТАТИ ВСІМ!
Людмила-МаЕшики• 21 ноября 2016
ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
автор учитесь пользоваться поиском
Мечты сбываются• 21 ноября 2016
Кому всем? И куда приходят?
Лично я такого не получала, но читаю сотую тему об этом.
Бандитка Сью• 21 ноября 2016
Ответ дляМечты сбываются
Кому всем? И куда приходят?
И не получите, потому что это бред
ВсеЧетко• 21 ноября 2016
ага, ВСЕМ владельцам карт прям пришла инфа. Куда пришла?
Автор, что Ви курите? МозК где?
Я шалунья• 21 ноября 2016
Ответ дляВсеЧетко
Автор, что Ви курите? МозК где?
Как куда? На карту!
Вместе с деЦкими!
Опля Картопля• 21 ноября 2016
Ответ дляМечты сбываются
Кому всем? И куда приходят?
я от посредников на почту получала, интересно где они это берут, знакомые знакомых, ужасные штрафы ит.д
ВсеЧетко• 21 ноября 2016
Ответ дляЯ шалунья
Как куда? На карту!
Вместе с деЦкими!
точно
тем, кто ползунки бу продают деЦкие вообще отменили)
Мстящий за Зайца• 21 ноября 2016
Автор, закрывайте тему. опровергли эту инфу. сам же приватбанк - отписывались они в подобной теме
Опля Картопля• 21 ноября 2016
Ответ дляВсеЧетко
Автор, что Ви курите? МозК где?
и от кого, от самого Привата
, Приват рассылает
ВсеЧетко• 21 ноября 2016
Ответ дляОпля Картопля
и от кого, от самого Привата
, Приват рассылает
да, тут вообще перемудрили. Как легко народом управлять(
поєтому так и живем. Кого нам разрекламируют - за того и голосуем, а мозг вообще отключаем. У меня бабушка верит всему, что по телику покажут, и так большинство...
ПриватБанк• 21 ноября 2016
Уважаемые Клиенты!
Просим Вас не обращать внимания на материалы, размещенные в непроверенных источниках.
С уважением, ПриватБанк.