Лорка-хлорка• 30 ноября 2016
Потрібні поради - Рак з метастазами
Така ситуація: була звичайна маленька бородавка, з якою вчасно не звернулися до лікаря, вона збільшувалася і гнила, з*явилася вона весною.
На даний момент мали оперувати, але після томограми лікарі відмовиили в операції, дали 1 групу інвалідності і все. Відмовили, тому що метастази по всьому тілу і біля висків, сказали пробувати ще народними методами, в Києв сказали не їхати, тому що дуже багато метастазм.
Що ще можна зробити, куди звернутися, до кого? Можливо в когось було Чудо і трішки щось допомогло, підкажіть, будь ласка.
Будемо вдячні за будь-яку інформацію.
долой_лама• 30 ноября 2016
Какой кошмар((( Метастазы это оч. плохо.... Помочь ни чем не могу, могу только пожелать чуда!
elena tetereva• 30 ноября 2016
Скорее всего это беспигментная меланома, прогноз при ней неблагоприятный( молитесь и верьте в чудо
Стильная штучка• 30 ноября 2016
Єдине, що можу сказати - треба обстеження. Потрібно взяти тканину на дослідження та виявити природу та ступінь змін. Їдьте до Києва та робіть всі аналізи, які потрібно. КТ - це не основний метод дослідження. Не витарчайте час на народні методи.
Женщинас• 30 ноября 2016
Ответ дляСтильная штучка
яку тканину? метастазы уже везде пошли,Вы тему читали?
Стильная штучка• 30 ноября 2016
Ответ дляЖенщинас
я все читала. тільки я не прочитала, хто ставив діагноз? Який конкретно діагноз? ? Чи була біопсія? тут написано лише про КТ. онко не ставиться лише КТ.
Іще- тут час 6 місяців , і дивна порада не їхати на подальше дослідження, а також порада звернутися до народних методів.
Лікарі на таке не йдуть ніколи. Це або невігластво, або дикий жарт
Лорка-хлорка
• 30 ноября 2016
Ответ дляСтильная штучка
Точний діагноз який написаний не знаю, сьогодні забирали з Черкаського обласного онкодинспансера так і главврач сказав, що пізно і багато метатазм, по аналізах в нього органи здорові, але по всьому тілі гулі
Стильная штучка• 30 ноября 2016
Ответ дляЛорка-хлорка
а променеву терапію? не пропонували? гулі коли з´явилися? Які ще аналізи робили? Щось дуже швидко все за 6 місяців.
Стильная штучка• 30 ноября 2016
Ответ дляЛорка-хлорка
гістологію робили? Це основне при діагностування онко
Лорка-хлорка
• 30 ноября 2016
Ответ дляСтильная штучка
Ось що написали: меланома шкіри правого плеча
Надувная пыль• 30 ноября 2016
Не факт, что там и правда метастазы. Как-то маловато, 6 мес.всего, прошло с момента заболевания и уже везде метастазы?
Из истории в моей семье: рак мочевого, метастазы по всем женским органам. Вам ничем не можем помочь. Ну разве что в Киев езжайте, может, там жизнь чуть продлят. Доктор отправил домой умирать. Не сдались. Поезали за границу. Диагноз-1 стадия, все лечится прекрасно. А наши врачи спайки после операций приняли за метастазы. Единственное, что предлагали, это вырезать пораженный орган и все женские органы. Но, по их словам, не факт, что будет жить. Прошло почти 3 года. Нет рака. Нет никаких метастаз. Органы все сохранили. Я не доверяю нашим врачам, не умеют даже диагноз поставить, не то что лечить.
Лорка-хлорка
• 30 ноября 2016
Ответ дляСтильная штучка
одна велика гуля була біля цієї бородавки, потім ще дві-три з*являлися, а за останні два тижні їх почало більшати.
Лікарі сказали, що гулі будуть більшати
Накладная• 30 ноября 2016
Ми 1,5 року назад похоронили свекра. На носі була родимка, багато років, періодично гнила і кровила. Він до лікарів відмовився звертатися, тим більше, що свекруха- фельдшер в селі. Коли раптово стало погано- подумали на отруєння, а діагностували рак стравоходу 4 стадії з метастазами в легенях і печінці. Весь ніс і стравохід всередині був в пухлинах. За лікування ніхто не взявся ні за які гроші.
Щас ухожу• 07 декабря 2016
Ответ дляЛорка-хлорка
Вы знаете, может, поздно пишу, тему давно создавали . Но у меня родственника лечили в черкасском онкодиспансере, так вот, после 3- х операций и химии за 200000 его тоже отправили домой. Сказали обращаться к нетрадиционной медицине. А вы не обращайте на эти слова внимание и ищите онкологов в институте рака в Киеве
Лорка-хлорка
• 07 декабря 2016
Ответ дляЩас ухожу
Ми телефонували в Київ, так сказали що дуже пізно, бо метастази по всьому організму.
Лікар сказав, якщо вирізати, то потрібно залишити кістки і шкіру, а все вирізати(((
Їздять зараз до бабок, приймає якийсь настій з мухоморів і чистотел. Йому важко сидіти, в Києв не впевнені що доїде( Так вони вирішили.