Valia007• 07 декабря 2016

кубики Никитиных

Допоможіть вибрати виробника кубиків Нікітіних "склади візерунок",знайшла 2 виробника "розумний лис" і "вундеркінд".хто бачив їх вживу,як якість?
і який розмір краще для 4х років брати 3Х3 см чи 4Х4см.
Дякую хто підкаже!;)
автор Valia007 • 07 декабря 2016
о ще найшла виробник ’маленький Сократ’)))
lysi4ka• 07 декабря 2016
У нас ’маленький Сократ’кубики.Дочке в 4 годика купили,до этого специально не покупала,потому что она бы их как стройматериал для домика использовала бы.А в 4 она уже всё понимала,простейшие фигуры сама собирает.у нас кубики маленькие,3*3.