Пропеллер на 6 персон• 10 декабря 2016
Що даруєте дітям на Миколая?
Сину 6.5 років. Що ви дарите своїм дітям в такому віці?
Слепок стопы• 10 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Поумничать
а чому розчарування?) подарунки не подобаються?
не знаю я любила це свято і знаю що всі чекають його ... і дорослі і діти)
я теж чекаю що чоловік подарує щось хоча ми вже замовили нам подарунки )
мені здається такі свята дуже позитивні.. на наступний день хвалитися що Миколай приніс)
Не люблю брехню, а повязувати брехню зі святістю мені взагалі не уявляється можливим.)
Люблю Поумничать• 10 декабря 2016
Ответ дляСлепок стопы
Зрозуміло...я думаю дітки ваші дуже гордяться такою чесною мамою
Слепок стопы• 10 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Поумничать
Треба їх запитати, є між ними і дорослі. Ніби поки що теж чесні))
Засомневаю• 10 декабря 2016
а я ничего не хочу дарить из-за плохого поведения. Бабушка подарки приготовила, этого будет достаточно...
mama Alena 3• 10 декабря 2016
Ответ дляПэрисхилтонша
Да, здесь покупала. Она тоже говорила, русалка, поет :) я купила не дорогую (около 160грн стоила), т.к. знала, что так будет...
У вас ссылка есть на эту русалку?
Кидстаффовка• 10 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Поумничать
сину набір 10 машинок хот вилс, лего, шоколадна машинка шоколадний Миколай і великий льодяник
для дівчинки набір плей до , санта , шоколадна туфелька, Миколай шоколадний..і льодяник
все упакувала у гарні коробки подарункові
Ця шоколада машина і ш околадна туфелька таке бе я вам скажу.Діти трохи поїли і вже місяць валяеться.жалко выбросить и некому отдать.из сильпо.