15.11.2016 г. я сделала заказ на новые вещи на большую суму у продавца "spiridona", оплатила. 26.11.2016 г. получила заказ и поняла что мне прислали сэконд. В личных сообщениях мы договорились что я вещи возвращаю ( в обьявлениях указано что возможен возврат и что вещи новые). 28.11.2016 отправила посылку обратно, с 02.12.2016 посылка в ее родном городе и тут началось самое интересное, сначала меня несколько дней игнорили, потом начали оскорблять. В итоге посылку не получает, деньги не возвращает. На Кидстафе я не так давно, но до сих пор мне везло с продавцами, вежливые, пунктуальные...Самое главное что у этого человека отзывы хорошие, на которые я и повелась, но платье из секонда с запахом и затяжками не может стоить 400 грн. Верно?
Ответ дляНатаli
Про що не можливо домовитись? Вам же відповіли і попросили ’придивлятися’ до іншого товару поки посилку не забрали з пошти. Ви ж, судячи з переписки, попросили повернути гроші ще задовго до процитованного Вами повідомлення.
Тобто, Ви відійшли від домовленностей самовільно поставивши продавця про факт повернення, хоча до цього були всім задоволені.
Ви зрозуміли, що речі ’не зовсім нові’ після повідомлення, коли речі вже були на пошті? Це як? Ви ж їх в руках тримали і приміряли..
Посилку я отримала 26.11 в суботу, і зразу почала зв’язуватися з Галиною. 28.11 речі їй відправили Укрпоштою. Розумієте, я хочу нові речі, можливо сток, але ніяк не секонд. Гроші заплачені не малі і просто викинуть на мусорку я не захотіла. Фото речей у мене є.Якщо ви вважаєте що я вас дурю, можу виставить і фото.
До цього я була всім задоволена після пешої покупки, яка відбулася у вересні місяці.
Ответ дляKsushenka2002
Ви вище писали, що засумнівались в стані речей після повідомленя продавця від 10 декабря 2016 ..., а зараз пишете, про кінець листопада.
Я все розумію, крім факту, що Ви ні слова не сказали, що не задоволені чи сумніваєтесь в якості\стані і т.п.. і хочете саме повернути товар. Ви всім були задоволені, крім розміру і домовились про обмін. Вислали товар, Вам написали вибирати одяг на обмін, щоб час не затягувати і...?
Навіщо погоджуватись на обмін, якщо Ви хотіли повернення? Навіщо загострювати ситуацію, якщо товар можно було перепродати, як Вам пропонували і судячи з об’ємів - це питання одного-двох днів.
Ответ дляНатаli
Речі я повернула 28.11 з 02.12 посилка в її місті і до сих пір вона її не отримала, а ставить мені умови. Тепер я не хочу ніякого обміну, я не вірю що в неї є якісь нові речі.
Ответ дляKsushenka2002
Так Вам 8-го чи якого там числа ПОЯСНИЛИ по якій причині не забрали досі посилку і написали, щоб за цей час Ви придивлялися до речей на обмін. Чому Ви заднім числом придумуєте претензії? Хто ВАм ставить умови? Умови змінили і ставите Ви, продаваць притримується тих умов, які були угзождені разом з Вами.
Ви самі порушили всі домовленності. Ну не розібрались, написали в гостьвій, продавець на це образився і попросила видалити звернення (хоча таке звернення і без Вас можна було видалити), Ви ж замість того, щоб видалити і дальше продовжити мирне спілкування пішли дальше скаржитись)
Ответ дляНатаli
автор воспользовался своим правом на возврат-что не так?
автор ничего себе не подобрала из товара продавца-что дальше делать?
автор написала продавцу в гостевой, что предусмотрено правилами КС, что не так?
автор вынесла спор на Советчицу по совету админов, что не так?
Marinka804• 14 декабря 2016
Наприклад те, що спочатку хоче отримати 735 грн, а через пару повідомлень вже 1045. Може треба бути послідовною?
Емоції зашкалюють, але питання можна вирішувати цивілізовано. А то вже якийсь шантаж
Marinka804• 14 декабря 2016
Ответ дляgorgo
а откуда у вас эти цифры?
Пост 18, де просять повернути 735 грн, а вже пост 71, де Оксана пише, що проплатила 1035 грн.
Ответ дляMarinka804
я 15.11.2016 р. перерахувала 1035 грн., двоє речей залишились у мене... я їх поверну, після того як мені повернуть мої кошти. Я нікого не шантажую, спочатку хотіла домовитись ( по переписці це видно), але тепер бачу що з такою особою домовитись неможливо. Я так розумію, що торгувати секондом тут не можна і не хотіла підставляти продавця, тому і не називала речі своїми іменами.
spiridona
все ваше
4731 2171 1167 7058 ШОВГЕНЮК ГАЛЯ УКРПОЧТА 10ГРН
14 ноября 2016 08:56
Ksushenka2002
Дуже дякую, а суму можна
14 ноября 2016 23:25
spiridona
1025 грн
все ваше
14 ноября 2016 08:56
Ksushenka2002
Дуже дякую, а суму можна
14 ноября 2016 23:25
spiridona
1025 грн
Marinka804• 14 декабря 2016
Я особисто купувала у Галі багато речей собі та доці, всіма покупками дуже задоволена. Двічі у у співпраці були промахи Галі, але вона вирішувала їх по- людськи.
Ответ дляMarinka804
Я теж хотіла по- людськи, всі ми люди і від помилок ніхто не застрахований... Але стільки всього наслухаться, складається враження що це спланована акція.
Ответ дляgorgo
Я пишу о конфликте на ровном месте, не придумывайте то чего не написано.
Я говорю о том, что раз всем были довольны и общение проходило на уровне сюсюканья, подобная резкая смена позиции не понятна, особенно после того как объяснили, что сейчас нет свободных денег. Зачем ’дружить’, а потом молча в спину бить? Почему сразу нельзя было все озвучить, а не придумывать претензии по ходу? Вот бы и использовала сразу свое право на возврат! Пока шла бы посылка, пока прошла бы неделя (рамки закона на возврат денег), продавец бы давным-давно перепродала этот товар и все бы закончилось мирно для обеих сторон!
Разве нельзя сразу озвучивать позиции, а не играть в Хочу-не хочу?
- Не подобрала товар - кроме обмена предлагали еще перепродажу.
- Гостевая предусмотрена для отзывов, а не личних сообщений. Такие ’отзывы’ удаляются и без обращения автора.
- Спор на Советчице - прекрасно, я что-то писала об этом?
Я не пишу о том, что продавец не имеет каких-либо прав, я не понимаю, зачем делать такие заподлянки человеку перед праздниками в период реального спроса товара?! Ну будь там реально какой-то немыслимый конфликт или афера, а тут внезапно из одуванчика превратится в Дюдюку Барбидокскую)))
Интересно, подарки тоже вернули? А то у меня была покупательница, которая заказ вернула, а подарок к заказу, при чем очень хороший подарок, себе оставила)))
Ответ дляspiridona
Удалено администрацией...
Я ж вас не ображаю, і попрошу мене також не ображати. Не всі такі ’гострі’ як ви.
Ответ дляНатаli
Да, ’подарки’ я тоже вернула. Выше я писала что сэконд, если я захочу его покупать, я могу купить гораздо ближе.
Ответ дляНатаli
я с вами спорить не буду, личные отношения и деловые-разные вещи, какая перепродажа возможна если продавец даже не забрал возврат с почты и не сказал когда заберет? и что покупателю делать-ждать у моря погоды?
Ответ дляspiridona
Шановні модератори, прошу Вас прийняти міри відносно Ksushenka2002, вона розголошує особисті дані , оприлюднює дані розрахункового рахунку , займається шантажем , брехнею і вимаганням
Проханння розібратись в ситуації
Я шантажем і брехнею не займаюся. Вимаганням тим паче. З модераторами я спілкувалася, тому що хочу захистити свої права, і за свої гроші не слухати тут ваші образи.
Ответ дляspiridona
Удалено администрацией...
жуванина захланноі особи ? що це?