Бабканадвоесказала• 19 января 2017
Плоска-вальгус і танцювальне взуття на каблуках сумісні???
Дівчатка у кого дітки займаються бальними танцями ви консультувались у ортопеда з приводу каблучків?Сьогодні вже 3 місяці ,як займаємось і наш тренер нам радить переходити на спец.взуття.Дитині міряли раніше це взуття, і ножка викручується((у нас плоско-вальгусна стопа)(Я ще у лікаря не консультувалась, хвилююсь(Може в когось є досвід, дякую
Многих деток 5-6 лет в группу к моей дочери приводили именно из-за проблем со стопой, по рекомендации врача.
Поищите первую обувь не с каблуком 3-4 см, а есть и по 1-1,5 см на малышей. Я первые туфельки для своей бальницы покупала на стопу 18,5 см как раз с каблуком в 1 см. Но у нас проблем небыло, просто побоялась покупать сразу каблук выше. И кстати в этих первых туфельках очень хорошо фиксировалась стопа.
Бабканадвоесказала
• 19 января 2017
Ответ дляЛегкая
Дякую! я теж звернула увагу, що каблук високий(3см) і ніжка не стабільна.Буду шукати каблучок нижчий)