Стекловыжималка• 26 января 2017

Як заохотити?

Коротко про ситуацію. Цього року донька пішла в перший клас, повних 7 років, але школа її абсолютно не цікавить, домашнє робить по пів дня і то як попало, лиш би від неї відстали. Пробували пояснити, задобрювали, мотивували, заохочували- нічого не діє. В садочок також не хотіла ходити. Я вже не знаю, як до неї достукатися. Є син старшокласник, з ним було все з точністю до навпаки. В школі син відмінник, займається спортом, а доньку не цікавить нічого, окрім іграшок. Що з нами не так? Що порадите?
Почемучечка• 26 января 2017
Моя мама сестру пыталась ’заохотити’. Сказала, раз не хочет учиться, ей надо тренироваться на работе, не требующей квалификации и образования - уборщицей, в будущем может и дворником стать.
Заставила ежедневно пылесосить и мыть посуду, на уроки отводилось полчаса на каждый предмет, остальное время - уборка. Помогло. Отличницей она не стала, но скрипя зубами кое-как уроки делала.
Почитайте Петрановскую.
автор Стекловыжималка • 26 января 2017
Ответ дляПочемучечка
Почитайте Петрановскую.
Спасибо большое.