Дівчата, порадьте книги для дітей на тему статевого виховання. Сьогодні розмовляли з донькою. Їй 11 років. Чесно кажучи, була впевнена, що вона давно все знає про чоловіка і жінку, про секс і т.д. Розмова була про вагітність. Так от, вона знає все - від моменту запліднення і далі про розвиток вагітності. Не знала, що для цього потрібно клітини чоловіка і жінки. Це розповіла. А от на питання, як чоловіча клітина потрапляє в жіночий організм - німа сцена і здивовані очі " А як?". Вона дійсно не знає. Звичайно, можу і сама розповісти про секс. Але було б краще, жати щось почитати. Цікаве і відповідне її віку.
Носки на подтяжках• 01 февраля 2017
Ответ дляповаренок
Дати почитати.
Я десь бачила книжечку. Навіть онлайн можна скачати. Зараз спробую пошукати.
Носки на подтяжках• 01 февраля 2017
Погугліть. Відверта розмова про ’ЦЕ’.
Є в продажі. Є для скачування PDF
Семена рукколы• 01 февраля 2017
Ответ дляНоски на подтяжках
Погугліть. Відверта розмова про ’ЦЕ’.
Є в продажі. Є для скачування PDF
Поддержу, отличная книга.
sergeifrost• 01 февраля 2017
Моя любимая книга)) На работе по ссылке не читать!!! Работа будет остановлена на весь день)
p.s. извините, автор что немного не по теме но не мог удержаться) Реально произвела впечатление)))
Ромашка_Бегемотовна• 02 февраля 2017
Ответ дляsergeifrost
спасибо, я чуть не умерла от смеха!
Каменная Фрося• 02 февраля 2017
Ответ дляsergeifrost
где вы взялись на ночь глядя с этой книгой..спать надо, а я ржу..
sergeifrost• 02 февраля 2017
Ответ дляРомашка_Бегемотовна
спасибо, я чуть не умерла от смеха!
Вы не представляете как мы ржали.)))На работе читали))Все под столами валялись))
sergeifrost• 02 февраля 2017
Ответ дляКаменная Фрося
)))))))