Вероятненько• 02 февраля 2017

У чому ходять на зустріч випускників у кафе?

Зорієнтуйте, щоб не бути білою вороною))) Київ, вік уже не юний))
і взагалі як там? усі випендрюються чи мило згадують колишні веселощі?
Результат:
вже голосів: 40
17 (42.5%) не претензійне, але вихідне плаття, туфлі брати перезутися
11 (27.5%) кежуал, джинси, светр
7 (17.5%) брюки, блузончик
5 (12.5%) плаття стримане, у якому на роботі була
Сиреневая цапля• 02 февраля 2017
ну дожились, смотря где встречаются. В соответствии и одеваются.

Просто Филя• 02 февраля 2017
Спортивний костюм або халат махровий з Міккі Маусом.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 февраля 2017
неважно в чем идти, все от места зависит
Таракашечка• 02 февраля 2017
оставайтесь собой
Утка_в_тапках• 02 февраля 2017
Разве может быть для всех универсальный наряд? В чем вы чувствуете себя лучше всего, в том и идите. Если все придут в платьях, которые им не идут и в туфлях, в которых ходят как раненная цапля. В чем вам красиво и фигура выгодно смотрится, в том и идти.
автор Вероятненько • 02 февраля 2017
Ответ дляУтка_в_тапках
Це зрозуміло, плаття ідуть і фігуру можна показати, але чи не буде це занадто вишукано, зрештою, це не ресторан і не свято чи саме свято? І з іншого боку, якщо всі приходять нарядні, щоб не виглядати, наче з дому вибігла на хвилинку.
Куколка-мяуколка• 02 февраля 2017
я збираюся виглядати шикарно), я намагаюся так кожний день виглядати)), тоді в мене буде гарний настрій, я буду собою довольна, а хто в чому прийде мені всерівно,я ж не на одяг буду дивитися, а спілкуватися
Утка_в_тапках• 02 февраля 2017
Ответ дляВероятненько
Что-то среднее не нарочито нарядное. Чтобы не создавалось впечатление, что вы тщательно подбирали наряд. Небрежный шик. Если вы грациозная, вам хоть мешок, все красиво.
автор Вероятненько • 02 февраля 2017
Ответ дляСиреневая цапля
У кафе зустрічаються. У чому ходять в кафе? Просто в кафе - у звичайному одязі, але ж це не просто забігти на каву , а відзначати уже пристойну річницю.

Сиреневая цапля• 02 февраля 2017
Ответ дляВероятненько
ага. Встреча когда?ну платье вполне можно,я бы его выбрала, не вечернее но наполовину коктейльное , можно пиджачок,если ближе к весне, туфли, не сапоги понятное дело.
блузку,+ удлиненную пышную юбку, батильйоны
да масса женственных вещей,
поищите среди луков, много можно чего скомбинировать!
выделяйтесь автор, но к месту
Жидкость для снятия глаз• 02 февраля 2017
Минулого року була зустріч в нас 20 років після школи. Організатори запропонували зробити вечірку в стилі ’Гангстерської вечврки’. З 40 людей в образі було 5, ці люди і були гвоздями вечірки, з нами фоткались, нами цікавилимь - такої увпги до себе особисто я не відчувпла ніколи, нааіть в юнності) не знаю як хто , але я кайфанула. Спиртне не вживаю. Намтріц був супер! Натанцювались, насмвялись, наспілкувались - для мене це було свято.
Як олягатись? Поприходили в різному одязі жінки, були як бабки - джинмова прчма юбка по коліно і блузка - ну куда це? А були дівчата горно і стильно вдягнені.
Ответ дляСиреневая цапля
да масса женственных вещей,
выделяйтесь автор, но к месту
Гарні образи на фото!
автор Вероятненько • 02 февраля 2017
Ответ дляСиреневая цапля
да масса женственных вещей,
выделяйтесь автор, но к месту
Спасибі за корисну відповідь!
Сиреневая цапля• 02 февраля 2017
спасибо девочки!
автор Вероятненько • 02 февраля 2017
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
дякую за ваше враження, загалом я згодна з Вами, але в голосуванні все одно лідирують джинси і светр))