Привіт дівчата. Була у лікаря, здала аналізи і біопсію. Сьогодні прийшла, аналізи норма, лише трохи ерозія є, сказав солковагіном помастити і все. Ну розпитала, що да як. Все зробив нормально. Прийшла до дому, читаю в інеті, одні пишуть що при ГВ не можна, інші взагалі про це не пишуть. Ви з цим стикались? Можливо хтось щось про це знає?
Аноним-ка• 02 августа 2013
Мне солковагином прижигали эрозию лет 10 назад, как нерожавшей. Но вот про ГВ не подскажу, к сожалению.
Чебуравлик• 02 августа 2013
мне тоже его назначили, скоро пойду ! Но у меня не эрозия, а какие-то маленькие точечки там, которые помазав сразу пройдут , сказала гинеколог!