Липка-прилипка• 18 февраля 2017
Я транжира чи це у всіх так?
Стало питання одігати діток на весну-літо. Син 4 роки та доця 1 рік. Передивилась, шо у нас є на сезони. Але так почала дещо замовляти, бо є речі, які вже маловаті або не в не надто гарному стані. шукаю нові речі і б/у в гарному стані.
Сапожечки на весну - 80 грн, кросівки малому високі - 150 грн, піджачок та джинси - 210 грн, шорти та поло набором - 190 грн, костюм спортивний - 155 грн, костюм літній 135 грн, шорти та теніска святкова 180 грн, футболка - 75 грн., регланчик - 135 грн, шорти для дому 3 шт. - 70 грн. ккуртка-кофта спортивна - 90 грн.
а ще точно потрібно кросівки доці(за сандалики мовчу ще обом),
а це у нас ще є курточки і джинсики.
От і думаю, можливо, багато речей зайвих? беру дещо на виріст, на холодну погоду, на свято, бо будуть ДН. Що ви купуєте дітям і в якому обсязі? бо хочу, щоб ходили чисті, без плямок, потерстостей... Але чи не забагато??? Це на весну та літо.
Це я транжира чи воно реально все потрібне?
а це у нас ще є курточки і джинсики.
Та никада в жизни• 18 февраля 2017
Ответ дляКаркуша Клара
В такому віці діти вже ходять, хоч і небагато, і за руку тримаючи батьків. А стопа одразу повинна ставати вірно, а не на витоптане іншою ногою взуття. Тому економлячи на першому взутті, можна отримати безліч проблем з ногами дитини в майбутньому.
а якщо інша дитина не ходила, а тільки сиділа у візочку? Я своїх ніколи за ручку не водила. Я думаю кожна мама сама здатна вирішити, на що їй потратити гроші - на нове взуття, на фрукти, чи на басейн (теж дуже корисно для розвитку стоп). Бюджету на жаль не завжди на все вистачає.