культУра• 1 час назад
Як розуміти?
Хлопець після інтиму зникає, не пише, не дзвонить тиждень-два. Потім сам з´являється якби й нічого не було. Вже не перший раз таке. Кожен раз після інтиму. Хоча з сексом все добре. А поведінка дивна. Ніби віддаляється, потім знову з´являється. Питаю чому так, каже, зайнятий на роботі (військовий)
культУра
• 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Та, нафига он нужен, если секс только раз в пару недель хочет
Розумом розумію, а зробити нічого не можу. Тягне до нього і все. Думаю постійно про нього
ПлюшкамиБалуюсь• 1 час назад
Чому ці люди у вас не в блоці наступного дня після сексу, раз ви не володарка власного тіла й розуму?
Инста_Богиня• 1 час назад
Ответ длякультУра
😂 Вы всё что нужно было сделать для своей зависимости, уже сделали. Продолжайте крутить в голове мысли о нём и будет тянуть ещё больше. Вы же не контролируете свои мысли. Вы же робот 🤖
культУра
• 1 час назад
Ответ дляИнста_Богиня
А в робота є мислі?)))
Инста_Богиня• 59 минут назад
Ответ длякультУра
А в робота є мислі?)))
Окей 👍 Вы не робот))) свои мысли НЕ контролируете. Так лучше? 😂