Весенний Марафон• 24 февраля 2017
Фукали как у нас за масло дрались, а вот и Польша
сахар давали
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляСтетоскопуло
ану розкажіть як розвити туризм, якщо у тебе зарплата 3000грн??
Ага, можна піти покоївкою в готель за 4000грн і розвивати.
Свекруха живе в Італії вже 12 років. Ніякого рабства там немає. Вивчила мову, сидить з дітьми. Легалізувалася. А рабство реально у нас.
Почати з того, що зібратися всім селом і взяти голову села (чи як він у вас називається) за сраку. Перемогти те убоге українське ’невдобно, що люди подумають’.
Ушла и Пришла• 24 февраля 2017
Ответ дляпарИла я парИла
Удалено администрацией...
В Донецке до войны с работой было все отлично. Так, что не надо сравнивать.
парИла я парИла• 24 февраля 2017
Ответ дляПроработник
і точно так можна сказати про всю Україну - чому люли не наведуть порядок ’у себе’? Україна - унікальна країна, з дуже багатими ресурсами, але чомусь не в змозі ми ті ресурси раціонально використати для себе.
а я недавно поняла в чем проблема и дело не во власти, никакая власть не поможет, пока люди такие злые, вот смотрю даже на советчицу, то тема обосрать другой город тема, то обосрать других людей., у каждого гордыня в одном месте играет, оскорбить других первое дело.
парИла я парИла• 24 февраля 2017
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
Проработник• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
ОМГ, Ви думаєте на Західній Україні лише села? В нас теж є міста які очолюють мери, яких в свою чергу прикривають і протектують губернатори ну і т.д. Чи може Вас сильно радують зміни і влада, що зараз в Україні?
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляПроработник
Потреблять ресурсы - прошлый век, этим живут самые отсталые государства мира. Те же Эмираты давно перешли от доходов от продажи нефти к доходам от туризма.
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляПроработник
Мера за сраку. Без цього порядку не буде.
А я с Рио-де-Житомира!• 24 февраля 2017
Ответ дляПроработник
так да, он, яныка за жопу взяли, помогло??
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляБеллаДонна
При чем здесь Янык? Вопрос не в этом.
Стетоскопуло• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
та вже збиралися в Києві. Перемогли?
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
В Германии и Австрии есть регионы, очень похожие на Западную Украину. Почему там эти регионы процветают, а жители Западной Украины находятся в рабстве у всей Европы? В чем дело? Во власти? А откуда пошла эта власть? Прилетела с планеты Марс, Венеры, с Луны? Власть пошла из того же народа. И все в силах народа - взять эту власть за сраку.
Стетоскопуло• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
ви теж живете в якомусь місті. У вас кардинально відрізняється життя?
МисисПропер• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
А почему люди не хотят навести у себя порядок? Живут в живописных местах, где можно развивать туризм и зарабатывать. А они стремятся в анальное рабство в Польшу, Италию и Испанию.
щоб заробитина туризмі треба вкласти кошти (в туризм, нерухомість та розвиток сервісу), яких у більшості населення, яке не навчилось красти мільйонами, вагонами немає, тому вибір- що є простіше та доходніше ость тут і ось тепер, без погляду на перспективу.
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляСтетоскопуло
та вже збиралися в Києві. Перемогли?
Ви весь час чекаєте на Месію, який прийде і наведе лад у Вашій хаті. Але не буде такого. Ваше лайно - Вам і прибирати :)
Стетоскопуло• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
а ви хоч раз були на Західній Україні? Хто знаходиться в рабстві? наслухалися байок?
Курочка-наседка• 24 февраля 2017
Ответ дляДайте подуться
тю , та тож наші западенці
По-польски говорят, укр. говора не слышала на видео
Проработник• 24 февраля 2017
Ответ дляпарИла я парИла
так, все вірно Ви пишите. Але народ - це свого роду стадо. І дуже тяжко, з цього стада вирватись, бо психологія, та про яку Ви пишите ’обісрати, потішитися з того, що в когось гірше чим в мене’ вона на ментальному рівні. Нам її передають з покоління в покоління. На жаль, як я для себе зробила висновки, ті люди які не можуть змиритися з нашою системою просто втікають в інші країни. А кому ж тоді її,ту систему, міняти? Це питання, на мою думку, в наш час просто риторичне...
Стетоскопуло• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
хто чекає? хто хоче - живе достойно. Люди їдуть за кордон, привозять гроші і відкривають свій бізнес. Ви в Карпатах давно були?
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляМисисПропер
Ви недооцінюєте силу народу. Зібратися всім селом (містом) - і мера за сраку. Почати треба з цього.
Техпаспорт на медузу• 24 февраля 2017
Ответ дляпарИла я парИла
А чем вы лучше? Вы только что обосрали всех советчиц.
Пульт от линолеума• 24 февраля 2017
Ответ дляСтетоскопуло
В деяких регіонах відкривають. А в деяких ні. Хотілося, щоб люди по всіх Карпатах процвітали. Це - великий гріх не заробляти мільйони на туризмі в Карпатах.
Проработник• 24 февраля 2017
Ответ дляКурочка-наседка
Я, як і більшість люлей в нашому регіоні, вільно володію польською мовою, коли їду до Польщі переходжу на польську мову. Багато хто так робить.
Стетоскопуло• 24 февраля 2017
Ответ дляПроработник
ну, не скажіть. На Західній Україні вже давно зрозуміли, що чекати від держави немає чого. Хто не сидів склавш руки - вже давно має свій бізнес. Ну, звичайно, ще багато тих, хто жде і вірить. Але життя потрохи вчить.
Стетоскопуло• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
ну це треба, щоб людина цього хотіла. В Карпатах в усіх регіонах працює туристичний бізнес. Не в деяких. Мабуть, ви просто тут не були.
Проработник• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
Чому Ви подумали що я про корисні копалини говорю? Взагалі-то самий цінний ресурс - людський інтелект, і в наших люлей він присутній, але як я вде писала раніше ’ми не вміємо рацінально використати його для себе’.
pollyteika• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
А Ви вже якогось голову за сраку взяли?
Alenka77777• 24 февраля 2017
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Это один из видов экстрима. Прыгают же люди с парашюта. Так и тут. Потолкаться и при этом что-то выиграть.
Буду знать)))
Проработник• 24 февраля 2017
Ответ дляПульт от линолеума
ну в якому рабстві??? Ви розумієте суть слова ’рабство’?
Ушла и Пришла• 24 февраля 2017
Ответ дляпарИла я парИла
Удалено администрацией...
С чего Вы взяли? По телевизору услышали?