Кидстаффовна• 03 марта 2017
Генеральне прибирання дому за 1000грн дорого?
1 раз в рік прибираю в знайомих : 2 великі кімнати, кухня з коридором як 1 кімната + невеличка душова. Минулого року взяла 400грн., прибрала повністю все (павутину, пилюку, попилососила, помила підлогу + все у ванній + вікна 1 велике, 1 середнє, 1 всередині хати( бо була прибудова) + 3дверей). Короче трохи наробилася... Зараз знайома подзвонила, хоче аби я крім цього всього попрала фіраночки, салфетки, всередині всіх шаф і сервантів вимила+ весь посуд( одним словом чисто все все...). І сказала, що пропонує 1000грн. Маю 2 діток(5 і 1,4 ролки), прийдеться з тиждень до неї ходити, зможу лише ввечері, коли мама дома.... Як думаєте це нормально така ціна? Дешево чи дорого? Дуже дякую.
Результат:
вже голосів:
57 (55.88%)
справитеся, ліпше так, ніж нічого
21 (20.59%)
дешево
13 (12.75%)
дорого
10 (9.8%)
ваш варіант в коментах
1 (0.98%)
хай шукає когось іншого
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляБабушка мороз
со стороны - Вам повезло, что у Вас есть такая возможность подработать
дякую) в принципі згідна з вами) І прибирати я люблю) Вдома кожен день прибираю.