Кидстаффовна• 03 марта 2017
Генеральне прибирання дому за 1000грн дорого?
1 раз в рік прибираю в знайомих : 2 великі кімнати, кухня з коридором як 1 кімната + невеличка душова. Минулого року взяла 400грн., прибрала повністю все (павутину, пилюку, попилососила, помила підлогу + все у ванній + вікна 1 велике, 1 середнє, 1 всередині хати( бо була прибудова) + 3дверей). Короче трохи наробилася... Зараз знайома подзвонила, хоче аби я крім цього всього попрала фіраночки, салфетки, всередині всіх шаф і сервантів вимила+ весь посуд( одним словом чисто все все...). І сказала, що пропонує 1000грн. Маю 2 діток(5 і 1,4 ролки), прийдеться з тиждень до неї ходити, зможу лише ввечері, коли мама дома.... Як думаєте це нормально така ціна? Дешево чи дорого? Дуже дякую.
Результат:
вже голосів:
57 (55.88%)
справитеся, ліпше так, ніж нічого
21 (20.59%)
дешево
13 (12.75%)
дорого
10 (9.8%)
ваш варіант в коментах
1 (0.98%)
хай шукає когось іншого
Ответ дляАпочемучка
Если сравнивать с клиринговой фирмой, то мало, если как подработка, нормально. У меня знакомая за 300 грн вылизывает 150м2 квартиру. Арендаторы столько предложили, она согласилась и счастлива. Правда 1р в неделю, но поверьте, пашет там весь день, и посуду моет, и вещи сортирует, это еще к стандартной уборке.
Ну и дура
ПростоБелка• 03 марта 2017
Ответ дляАпочемучка
в мене теж жінка ідеально прибирає квартиру 125кв за 300-350грн. Без вікон.
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляПростоБелка
ну але ж там ніхто не жив. Тобто бруду як такого немає, все протерти і освіжити. Вам запропонували достойну ціну.
ну та як не жив, квітень, травень + літо 2016р (тобто 5 місяців), потім вона поїхала і зараз до Пасхи хоче, щоб я прибрала...
ПростоБелка• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
вирішуйте самі. Але 1000грн за 2 кімнати + кухня - це нормальна ціна.
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляПростоБелка
може й так....
ПростоБелка• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
може й так....
минулого року скільки вам платили за таку роботу?
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляПростоБелка
так я писала, що трохи менший об´єм роботи робила, то 400грн., але тоді я справилася за 3 дні( мама була якраз у відпуску)
ПростоБелка• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
ну тоді все нормально, вам запропонували на 60% більшу оплату.
Апочемучка• 03 марта 2017
Ответ дляgalaand
Ну и дура
Дура не дура, но каждый свой труд оценивает сам.
И ситуации у всех разные бывают
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ну як сказати, мені добавилося прання фіранок, салфеток, 2 покривала з ліжка та диванів, 3 великі серванти всередині мити + шафа+ холодильник всередині+ посуд перемити. Тоді я лише зверху все витирала не того, що не хотіла всередині, просто не люблю залазити в особисті речі....Ну тепер хазяйка сама поросила...
Мишка-шалунишка• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
а посуда, холодильник что не мытые с прошлого лета стояли?
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляМишка-шалунишка
посуд від порохів мається на увазі, а холодильник не знаю чи вона мила як їхала....зараз він ж не працює....
Бармалеина• 03 марта 2017
Ответ дляСиренькая
Я,зарабатываю минималку,правда живу в не большом городке,муж и дочь 12 лет,но я бы за такие деньги не пошла бы, минимум 2500,это моё мнение.
Та да, не царское это дело)))
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляБармалеина
Та да, не царское это дело)))
от і я думаю....Ми теж в невеликому місті живемо... Для мене це теж гроші, притому, що я отримую лише 1000 дитячих.... Чоловік зимою роботи зовсім не мав....(((
Бабушка мороз• 03 марта 2017
Ответ дляСиренькая
брависсимо
ну и как, 2500 часто предлагают таким ценным уборщицам, как Вы?
мать моя, стыдно!!!! месяц на работу за минималку ходить и это гораздо ниже достоинства, чем за штуку чужую квартиру убрать
Ламборджини• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
Автор, посчитайте не дни, а реальные часы вашей работы.
Бабушка мороз• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
Вы можете мягко попытаться попросить больше, никто ж в лицо не плюнет
а по поводу цен на труд. не знаю как другие, а я, в свое время, просто имела желание заработать еще денег, а не ожидала возможной подработки, высоко оценивая свой труд.
если есть альтернативы, можно перебирать харчами. а, если их нет и денег тоже нет, то нужно идти и работать. иначе у Вас просто будет свободная неделя, которая оплатится по тарифу 0 гривен)))
муж без работы - это отдельная плохая история
Мишка-шалунишка• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
и Вы еще думаете???
Маурита• 03 марта 2017
так это ваша проблема, что будете делать работу неделю, если ее можно сдлеать за 2 полных рабочих дня, итого 500 гривен в день грубо говоря, для неквалифицированного сотрудника вполне приличная сумма.
Апочемучка• 03 марта 2017
Ответ дляБабушка мороз
Согласна со всем, кроме первой фразы, здесь такой труд, для которого спец.умений не нужно и попросив за него больше, чем тебе уже предложили, можно остаться ни с чем.
Нужно было тогда сразу говорить до предложенной оплаты, ок это будет стоить 1500, к примеру...или так....вся уборка за 1000,а стирка еще 300.
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляМаурита
что такое фиранка?
тюль, штора в нас так говорять))))
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляМишка-шалунишка
и Вы еще думаете???
та ні, я вже вирішила)
Кидстаффовна
• 03 марта 2017
Ответ дляМаурита
не спорю, що це моя проблема..... Просто цікаво як у кого, хотілося почути думку зі сторони)
Бабушка мороз• 03 марта 2017
Ответ дляКидстаффовна
со стороны - Вам повезло, что у Вас есть такая возможность подработать