Шкура Шуры• 12 марта 2017
Може на сайті є кардіолог, або терапевт. Зайдіть будь ласка.
Зробила УЗД. І тепер в роздумах, до кого звернутись. Сама з невеликого міста, не знаю чи є хороші спеціалісти, і тому думаю може поїхати в інститут Амосова. Я ше хочу завагітніти і виносити здорову дитинку тому сильно переживаю чи можна мені, і чи не треба приймати якісь препарати перед вагітність щоб змогла виносити.
Шкура Шуры
• 12 марта 2017
Ответ дляTatyanayaa
вы тут хотите адекватную консультацию получить?
Хочу почути чи є необхідність їхати чи прожила з цим майже 30 років і нічого все добре, а от випадково визнала. І чи варто стільки грошей тратити на консультацію і Києві.
Tatyanayaa• 12 марта 2017
Ответ дляШкура Шуры
из какого вы города?
Скорая помощь• 12 марта 2017
Пошукайте інфу на сайті інституту. Якщо не помиляюсь, консультації були безкоштовні.
Схема сыра• 12 марта 2017
Ответ дляСкорая помощь
да, но без направления врача не принимают.