Рогнеда Карповна• 16 марта 2017
Мамочки, Львів, хто задоволений школою, в яку ходить Ваша дитина?
Допоможіть будь-ласка з вибором школи. Плануємо знімати квартиру в Личаківському р-ні, на Сихові або в центрі (все буде залежати від того, в якому з цих районів знайдемо хорошу квартиру). Дитині цього року в перший клас. Підкажіть хороші школи в цих районах. Так буду розуміти, де краще шукати житло. Наперед велике дякую!!!
Медсестричка• 16 марта 2017
Зайдіть на мамські львівські форуми: малеча та дівочі посиденьки. Там є теми про школи та рекомендації, щодо вибору вчителів.