Козяка-маляка• 16 марта 2017

Физика, 8 класс.

Девочки, очень прошу помочь решить задачу за 8 класс. На фото задачи 5 и 6.
Я, хоть и окончила школу с хорошими оценками, но физику не любила и теперь не могу помочь дочке.
автор Козяка-маляка • 16 марта 2017
Дочка много пропустила из-за болезни, теперь не может догнать.
Буду очень благодарна.
Упругая попка• 16 марта 2017
Так, а где задача 5 и 6? Виду только 1 и 2...
Застряла• 16 марта 2017
Ответ дляКозяка-маляка
Буду очень благодарна.
Чего ГДЗ не юзаете?
автор Козяка-маляка • 16 марта 2017
Ответ дляУпругая попка
Ой, там продолжение на следующем фото
автор Козяка-маляка • 16 марта 2017
Ответ дляЗастряла
Чего ГДЗ не юзаете?
Эта задача не из учебника, учительница дала отдельно
VikMih• 17 марта 2017
Могу помочь. Решение 2 задач - 50 грн
Пишите в личку.
ir.zhuck• 17 марта 2017
5 задача на 1 формулу (Закон Кулона):
шукаєте силу. в форму підставляєте все що відомо. але памятайте, що 1нКл=10в степені(-9)Кл, см потрібно перевести в метри, не забути про квадрат в знаменнику формули, а і Кв формулі - це константа (записана вана обовязково біля формули).

6 задача на дві формули:
берете формулу закона Ома і з неї знаходите опір (у вас є напруга і сила струма). потім берете формулу для опору через питомій опір. з цієї формули виводити формулу для поперечного перерізу (значення питомого опору берете з таблиці - у вас відомий матеріал провідника).

більше розписувати не буду. так як ідеї, формули і хід розвязку я прописала. все інше учень повинен зробити сам і тоді, це буде його робота.
автор Козяка-маляка • 17 марта 2017
Ответ дляir.zhuck
5 задача на 1 формулу (Закон Кулона):

6 задача на дві формули:

Дякую!!! Підняла свою школярку, зараз перевірю, бо вона вчора щось сама написала.
Ще раз дякую!