20 марта 2017

Робота в смт. Ворзель

На підприємтво в смт. Ворзель потрібні різноробочі (мужчини) і слюсари - мехінікі.
Зарплата: 8 000 - 10 000 грн.
тел. 094-925-28-70
На морозе 20 марта 2017
А для женщин ничего нет?
автор котопёс 20 марта 2017
Так, є. Але необхідне знання компютера- на рівні користувача.
Я такая боевая 20 марта 2017
куда? Пекарня?
На морозе 20 марта 2017
Ответ длякотопёс
Так, є. Але необхідне знання компютера- на рівні користувача.
В мене якраз є знання на рівні користувача пк. Excel. 1c.
Nataly_st 20 марта 2017
Образование высшее экономическое, опыт работы бухгалтером, экономистом, страхование, банк.
Напишіть мені, якщо є вакансія. Дякую
автор котопёс 21 марта 2017
Ответ дляNataly_st
Образование высшее экономическое, опыт работы бухгалтером, экономистом, страхование, банк.
Напишіть мені, якщо є вакансія. Дякую
Я телефон залишила для тих, хто реально хоче знайти роботу, а не для пустих балачок...
Дзвоніть ви мені , а не я Вам.
автор котопёс 21 марта 2017
Ответ дляНа морозе
В мене якраз є знання на рівні користувача пк. Excel. 1c.
Уточняю, телефон вказаний спеціально, щоб дзвонити!!!!