Цветов Мне срочно• вчера в 22:39
Шокована. Прошу моральної підтримки 2
Дівчата, дякую.
Це тримає на плаву, просто виговоритись.
Отже, продовжую.
Ми офіційно не одружені. Але мені потрібно зрозуміти, як би кожна з вас поглянула на свого партнера, якби він сказав, що допомагав подрузі на її прохання завагітніти. Бо її сім´я не має дітей.
Про свій стан писала в першій темі.
Навіть не цікавився, чи завагітніла. Я хз як з цим усім жити.
Отже, продовжую.
Про свій стан писала в першій темі.
ГЛЮкоза• вчера в 22:56
Ответ дляЦветов Мне срочно
У мене лишилось гарне житло в Україні. Ми всі зараз закордоном
Давайте думати логічно. Якби ви отак допомогли іншому чоловіку відновлювати самооцінку і покращувати ерекцію через незахищений секс. Як би до цього поставився ваш партнер? Він би зрозумів, що це ’допомога другу’, а не звичайний секс? Чи до вас інші вимоги?
Запароленое одеяло• вчера в 22:57
Мій дід так колись сусідці хотів помогти. Це вже баба розказала, як діда не стало.
Каже знала про це, правда в баби Валі так і не народилась та дитина, на 8 міс втратила.
Більше в неї дітей з чоловіком не було.
Сама та баба Валі розказала, як у церкву почала ходити.
Пробачення типу просила у моєї баби.
Каже з чоловіком поняла, що не буде.
Так і просила діда зробить дитину, а дід і старався)
Більше в неї дітей з чоловіком не було.
Пробачення типу просила у моєї баби.
Каже з чоловіком поняла, що не буде.
Цветов Мне срочно
• вчера в 22:58
Ответ дляГЛЮкоза
Нууу, сказав, якщо б мені хотілось, то не забороняв би попри свою ревність)
Локшина на вухах• вчера в 23:02
Автор дно, не уважающая себя , даже не хочется комментировать .
Цветов Мне срочно
• вчера в 23:02
Ответ дляЗапароленое одеяло
Більше в неї дітей з чоловіком не було.
Пробачення типу просила у моєї баби.
Каже з чоловіком поняла, що не буде.
Більше в неї дітей з чоловіком не було.
Пробачення типу просила у моєї баби.
Каже з чоловіком поняла, що не буде.
Дійсно, аналогічна ситуація. Каже, порядна жінка, викладачка університету, інтелігентна сім´я, дітей не мають. Ця жінка його землячка, знає її дуже давно.
Я лиш не розбираюсь, чому мені болить. Адже він не збирався опікуватися тією дитиною, та скоріш за все вона й не завагітніла. Але на другий ранок написала, що хоче його... Він вже нічого не відповів і більше нічого не писав.
А мені болить і все(
Дружная семейка• вчера в 23:04
Ответ дляЦветов Мне срочно
А тому, що я залізла в телефон і знайшла переписку і час і місце зустрічі, куди вона приходила. І мені стало погано, а він якраз додому повернувся, а у мене тиск підскочив і зуби цокотять. Отже, ми змушені були про це поговорити
Пардон, я не в теме.. А куда она приходила? Он ей помогал как? Сперму дал или без мед ухищрения ’помогал’ натурально трахом?? Дикий пардон за уточнения..
БоХатая• вчера в 23:05
Ответ дляЦветов Мне срочно
Если мужчина любит свою женщину - он ни с кем ее не хочет делить.
Люблю пиво• вчера в 23:07
слушайте, дорогая терпила, харэ спамить вашими темами
любая нормальная женщина после первых звоночков бы ушла
но не вы
улавливаете намек?
но не вы
улавливаете намек?
Цветов Мне срочно
• вчера в 23:06
Ответ дляДружная семейка
Потрахались люди в готелі. Він намагалася зробити їй в сім´ю дитину
Дружная семейка• вчера в 23:10
Ответ дляЦветов Мне срочно
Він від мене це приховав. Коли я сказала ’зрада’, він сказав ’ні-ні, це допомога’))
Стоп!
1 помощь - это сперму дать через мед клинику,
2 спать с другой женщиной - это уже другое - это измена..
3 но похоже помощь для него была так желанна, Шо он не видит в этом ничего плохого.. он дурило? Он умственно как?
4 оН вас ни во что не ставит - вот это главное ШО надо понять в этой ситуации.
Собирайте вещи (свои или ему) и дистанция.. чтобы Вас не порвало от боли и обиды.. Нервы и здоровье ВАЖНЕЕ такого недалекого мужчины..
Цветов Мне срочно
• вчера в 23:08
Ответ дляВсеЧетко
А вы хотите с этим жить?
А мені померти?)) через чужий трах?
Я просто вашими очима хочу подивитись на моральні якості свого партнера. Чи кожен би чоловік згодився на таку ’допомогу’?
А шо сталося?• вчера в 23:09
Нєєє, ну, це нікуди не годиться, йдіть до тих хитрозроблених і беріть фінансову винагороду за осємєнєніє
Триндю-бриндю• вчера в 23:09
Ответ дляДружная семейка
Стоп!
Лучше и не скажешь
ВсеЧетко• вчера в 23:09
Ответ дляЦветов Мне срочно
А мені померти?)) через чужий трах?
Зачем умирать? Можно жить отдельно от этого дерьма. Или вам норм с этим помогатором?
Цветов Мне срочно
• вчера в 23:10
Ответ дляА шо сталося?
Не знаю результату. Він також не цікавився. Згадалась в´язка суки й кобеля і вибір найкращого цуценяти)))
На границе• вчера в 23:10
Ответ дляЦветов Мне срочно
Те, що якби таке зробив ваш чоловік, ваша реакція?
Ви не в собі? Не розумієте, що така ´допомога´ не можлива, коли у людини є партнер? Так, ви його вже простили, вам не має куди йти, він і надалі буде витирати об вас ноги
Тану на сонці• вчера в 23:11
Ответ дляВсеЧетко
У нее денег нет отдельно жить
Цветов Мне срочно
• вчера в 23:11
Ответ дляВсеЧетко
Так вчора дізналась. Стабілізувала тиск. Сиджу думаю. За 2тис км від дому дуже не побіжиш
Цветов Мне срочно
• вчера в 23:12
Ответ дляДа будет так
А її чоловік в курсі про допомогу?
Запитувала. Сказав, що не лізе в чужі стосунки
БоХатая• вчера в 23:14
Дурачок какой-то , если честно. Бесплатный бык-осемянитель. Как можно на чужбине так по-скотски относиться к своей женщине? !
Ответственности ноль.
Дружная семейка• вчера в 23:13
Ответ дляЦветов Мне срочно
А мені померти?)) через чужий трах?
Щас скажу,,
- он нечто пустое, похотливое и недалекое.. и его поступок такой же..
Но, самое главное в этом всем: ВАС нет в его
- приоритете
- в его уважении
- в его планах
- в его ценностях
- в его будущих намерениях..
Он по первому зову под предлогом побежал трах.. бывшую? О ВАс никто не думал и не вспоминал... - это то что надо понять и осознать в этой ситуации.
- приоритете
- в его уважении
- в его планах
- в его ценностях
- в его будущих намерениях..
Да будет так• вчера в 23:14
Ответ дляЦветов Мне срочно
Та ну. Ну то виходить він допомогав не родині, а сугубо їй. Потім буде ’спроба № ...’ . Це 100% зрада.
На границе• вчера в 23:14
Ответ дляЦветов Мне срочно
Він зняв це житло. Моє житло в Україні. Звичайно, якби я була вдома, то вже б розвернулась і рвонула. А тут не розженешся, тож сиджу і все це переварюю
Ви це хаваєте (
Дружная семейка• вчера в 23:14
Ответ дляЦветов Мне срочно
То что он не в теме результата - это его прокол! Потому шо это значит что ему нужен был ЛИШЬ процесс...
Дружная семейка• вчера в 23:16
Ответ дляЦветов Мне срочно
А это значит ШО он шел только на процесс..
Он у ВАС совсем не очень умственно?
не помощь то была! А просто трах...
Он у ВАС совсем не очень умственно?
не помощь то была! А просто трах...
Дружная семейка• вчера в 23:18
Ответ дляЦветов Мне срочно
У ВАС нет отношений, нет мужчины рядом.. есть надоразумение которое о ВАС не думает. Не грустите! Думайте о себе и стройте свои планы... мужчины рядом нет...
МинерАлочка• вчера в 23:20
Ответ дляЦветов Мне срочно
А мені болить і все(
Коли ви залізли в його телефон, то повинні бути готовою до того, що там знайдете і що з тим робити або не лізти. Що вас спонукало на перевірку телефона? Крім цього випадку, які відносини взагалі?
Дивує, чому він залишив переписку, якби видалив, то ви б нічого і не знали. Чи не придав значення, раз не відповідав їй...
Мрії у вирії• вчера в 23:21
в моей картине мира мужчина, с которым у меня отношения, может быть донором спермы только при 2 условиях - у нас есть общие дети и донорство через пробирку, а не половым путем.
а вы смотрите сами, что для вас норма