энциклопУдия• 20 марта 2017

Терміново потребую юридичної консультації: розлучення, реєстрація дітей. Хелп!

Ситуація наступна.
Чоловік хоче розлучення. Діти прописані з ним в будинку його батьків. Я (мама) прописана в проданій нещодавно його батьками квартирі, тобто по суті - бомж. Згоди на розірвання шлюбу я давати не хочу. Прописувати мене в придбане для спільного проживання житло (купила його мама на своє ім´я), підозрюю, мене не збираються. Чим ця вся ситуація загрожує моїм батьківським правам і змозі проживати з дітьми... Поясніть. Яка процедура розлучення без згоди двох сторін (дітям 3 і 6 років), за умови подальшого спільного проживання.
ДЯКУЮ!
Шмоточницаца• 20 марта 2017
Ответ дляКолупалочка
та якось не айс бути бомжом. сьогодні живи, а завтра будь здорова...
Так а юрист при чём к этому ’не айс’? Это не юридическая проблема, а ваша личная психологическая и материальная

Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляГороховая
после его смерти дети получат только то, чем он будет владеть на момент смерти
’пути господни не неисповедимы’
может свекрушинька купила квартиру сыну и любовнице.
Гороховая• 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
’пути господни не неисповедимы’
причем тут пути, когда есть Гражданский кодекс
Гороховая• 20 марта 2017
Ответ дляШмоточницаца
от я тоже тему читаю-читаю и не пойму, чем юрист может быть полезен.
Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляГороховая
завтра идет и кирпич на голову упал. до продажи квартиры №1 автор бы с детьми получил наследство. а после ее продажи автор бомж.
Гороховая• 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
каждый вправе при жизни распоряжаться своим имуществом.
автор энциклопУдия • 20 марта 2017
Ответ дляШмоточницаца
не погоджусь. ми дітей забезпечуємо поки що разом. опинись я на вулиці-ладно себе, шо в 32 роки не мало важливо, але я малим ніфіга дати не зможу, бо все піде на аренду. психологія психологією, а їсти хочеться щодня.
автор энциклопУдия • 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
’пути господни не неисповедимы’
та ні, купляла вона квартиру так, бо боялась, що я подам на розлучення і стану судитися за його майно.
Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляГороховая
тут на 100% согласна, но если он женился на ней, и он отец есть возможность то обеспечь своих детей крышей над головой а не выставляй их за дверь.
а потом он будет дедулей пер...ном и в говне будет плавать подаст на детей в суд что бы они его досмотрели и обеспечивали (и он выиграет суд) тогда все будет правильно

Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляКолупалочка
ви повинні боротися, заставляйте їх прописати дітей в їх квартиру. це їхні внуки.
автор энциклопУдия • 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
за дітей, думаю, питання не стоятиме-припишуть. питання в мені і в процесі розірвання шлюбу. що до, що після, що від чого залежить.
ДинамоКит• 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
Діти прописані з ним в будинку його батьків.
Шмоточницаца• 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
И что эта прописка даст детям?
Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляКолупалочка
він офіційно працює?
автор энциклопУдия • 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
він офіційно працює?
та от місяць тому звільнилася (6 років в декреті була)
Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляШмоточницаца
И что эта прописка даст детям?
каждый раз когда будут брать форму 3, они вспомнят что у них есть внуки
Гороховая• 20 марта 2017
Ответ дляШмоточницаца
И что эта прописка даст детям?
в данный момент это свидетельствует о том, что родители определили место жительства детей - с отцом. и формально он может забрать их, а автору указать на дверь
Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляКолупалочка
а чому розлучаєтесь ?
автор энциклопУдия • 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
а чому розлучаєтесь ?
він хоче. стосунків як таких немає. тільки 2 дітей.

Коварная Зая• 20 марта 2017
Ответ дляКолупалочка
можливо коханка ?
автор энциклопУдия • 20 марта 2017
Ответ дляКоварная Зая
можливо коханка ?
можливо все, хоче абсолютно не схоже. я не займаюсь самообманом та і мені по суті вже все одно. після роботи іде додому, а на роботі тільки старші жінки. тому... маю сумнів.