Смурфетта• 30 марта 2017
В якому банку винідніше взяти кредит?
Сума не велика - 5000грн, та потрібна терміново до неділі, підкажіть, будьласка, можливо хтось знає де вигідніше взяти кредит/кредитку (десь на термін 3 місяці). Знаю що краще взагалі не влізати в кредити, та обставини склалися так, що потрібно. Буду вдячна за будь-які підказки)
РокерША• 30 марта 2017
берите на того, на ком нет надвиги.
а потом не возвращайте.
нужно протестовать против того, что у нас кредиты 35%, а в ЕС 2-5%
а потом не возвращайте.
ЗаведУющая• 30 марта 2017
Ответ дляМарафетчица
де де ?
В Приват-банку.
На трохи менше чим два місяці можна взагалі без % отримати.