Продавала качелю донечки,тому що донечка виросла і ми нею не користувались.Її ціна-45грн.В середу ввечері(в 22.50),написала одна жінка,що хоче її придбати,чи зможу я її переслати в четвер Новою поштою,бо вона хоче її в п'ятницю отримати,якщо так то вона зараз оплатить я погодилась.Гроші вона перевела зранку і чоловік поїхав на Нову пошту і відправив.До оплати нарахували 37грн(через об'ємну вагу).Я ще й по своїй доброті душевній запропонувала повернути половину грошей за пересилку.Сьогодні вона мені звонить ,що качеля прийде завтра,а вони сьогодні їдуть в село і вона їй потрібна сьогодні а не завтра, і вона її забирати не буде,бо вона могла собі в магазині качелю купити.По-перше я її не заставляла її в мене купляти,а по-друге я ж не винна що вона вирішилиа її купити в останній момент і Нова пошта не встигла доставити її в Київ.Я шокована з таких покупців!
Аноним Первый• 09 августа 2013
Ответ дляКвiТаня
спорный вопрос, покупатель сказал что она нужна в пятницу, продавец мог сказать что не успевает
и автор и покупатель не могли знать когда придет посылка, но продавец была уверена что доставка будет на след. день,так что продавцу надо было перепроверять, она выполнила требования покупателя, а в остальном лажанул только покупатель.
Ответ дляАноним Первый
да надо учитывать , если муж ее взял с собой с утра а отправил после обеда то может продавец тоже не права.
Чим це я не права?Ми мали взяти таксі,покинути робоче місце і через 20хв мали бути на Новій пошті після її оплати?Ми домовлялись,що відправимо в четвер,ми могли взагалі її спокійно відправити ввечері,але ми поступили по-людськи відправили зразу після оплати.Я її запросила в цю тему,тому не здивуюсь як під анонімом пише вона ж сама!
Ответ дляКвiТаня
сколько обычно посылка от Вас идет до Киева? и в котором часу она отправлена?
Зазвичай 1 день,але іноді 2-3,незнаю з чим це пов´язано.
oli4ka-gochachko• 09 августа 2013
Всі доброго дня! Я саме та хто купувала качелю! Прекрасно розумію що коли продавець так показала цю історію я вийшла невідь ким... проте хочу прояснити декілька нюансів: 1.гроші я перевевела о 00.47 - кому треба можу зкопфювати данні з Приват 24 і 2. Продавець дійсно не заставляла мене купувати в неї качелу, але 1ше що я в неї спитала чи зможе вона зранку відправити посилку - на що вана відповіла ТАК. Проте коли я зателефонувала до її відділення НП мені сказали що ніхто не міг їй сказати що посилка прийде в пятницю бо відправлення у них здійснюється о 12.00 і лише ті посилки які принесли до 12.00 відправляються, а моя посилочка була принесена і оформнена на почті о 13.10. (за номеном ТТН всі ці данні видно) тому винна не НП а людина що відправляла посилку!
Я можливо і не правельно зробила що не подумала при цю покупку раніше, але як на мене 3ох днів цілком достатньо щоб відправити і отримати посилку...
Ответ дляАноним Первый
Вона бачила ще вчора коли її отримає,але тривогу підняла сьогодні,бо напевно порахувала,що їй виходить дорого.
Ответ дляАнгелиночка31
со сколько Вы отправили? можете ответить или нет?
Ответ дляoli4ka-gochachko
Незнаю коли ви переводили гроші,смс про кошти я отримала зранку,чи я мала не спати і вночі чекати на ваші гроші.Думайте,що пишете!
Аноним Первый• 09 августа 2013
Ответ дляoli4ka-gochachko
зайдите сами на сайт и вбейте сколько идет послыка из Калуша в Киев, у вас отпадут все вопросы.
Ответ дляКвiТаня
Перезвоню на Нову пошту і дізнаюсь тому що в декларації час не вказаний,але так як чоловік в 13.30 був вже вдома з декларацією,то він її відпрвив точно не вечером.
Аноним Первый• 09 августа 2013
Ответ дляКвiТаня
и сколько? мне показало 1 день, а Вам?
мне показало 12 числа
Ответ дляoli4ka-gochachko
а ви уточнял час відправки з продавцем? ви домовлялись, що гойдалка має бути відправлена в 10.00 і не пізніше?
oli4ka-gochachko• 09 августа 2013
вчора я не заходила на сайт і не перевіряла час доставки оскільки розраховувала на вас, а сьогодні чекала смс з НП а воно не приходить - от і вирішила провірити чи можна вже йти забирати - а тут такий казус... Саме неприємне що коли я зателефонувала Ангеліні то вона сказала що я сама винна і кинула трубку, після чого додала мене в ЧП щоб я взагалі до неї не могла дозвонитись... А тепер я їду, посилка прийде завтра і мені тепер доведеться щей переплачувати за те що на складі вона довго лежатиме...
Пиу!Пиу!• 09 августа 2013
Ответ дляКвiТаня
Это не продавца проблема,узнавать сроки доставки!Если мне нужно,я сама узнаю,было тоже такое,что не успела приехать...ничего,получила через день!
oli4ka-gochachko• 09 августа 2013
Я просила продавця щоб вона відправила зранку, щоб посилка прийшла в пятницю...
07 августа 2013 (22:46) Приватное сообщение (только для автора и Вас)
У вас буде можливість відправити її завтра, щоб в пятницю вона вже прийшла в інше місто?
ответ для oli4ka-gochachko
07 августа 2013 (22:48)
Так.
ответ для oli4ka-gochachko
07 августа 2013 (22:48)
Так.
Я не працівник Нової пошти і за вчасну доставку посилок не відповідаю.Я вже отримали більше 500 посилок з Києва Новою поштою і терміни доставки були різні.Тому шановний покупець визнайте,що ви неправі і не перекладайте свою вину на інших.
Пиу!Пиу!• 09 августа 2013
Ответ дляoli4ka-gochachko
А разве продавец написала вам,что она уточняла в отделении,когда придет посылка?
Аноним Первый• 09 августа 2013
Ответ дляoli4ka-gochachko
ответ для oli4ka-gochachko
07 августа 2013 (22:48)
Так.
ответ для oli4ka-gochachko
07 августа 2013 (22:48)
Так.
не ну вы понять не можете ,она если бы в 8-00 ее отправила, вы бы ее в пятницу не получили.
Ответ дляoli4ka-gochachko
ответ для oli4ka-gochachko
07 августа 2013 (22:48)
Так.
ответ для oli4ka-gochachko
07 августа 2013 (22:48)
Так.
ви просили відправити ’завтра’, продавець ’завтра’ і відправила. Що ви від неї хочете? треба було просити відправити в 9,30, тепер би ви з повним правом пред’являли претензії
oli4ka-gochachko• 09 августа 2013
Я наприклад знаю, о котрій з мого відділення НП забирають посилки і якщо мене просять відпратити щоб прийшло через день, то я так і роблю... А на сайті я подивилась що якщо відправити з Калуша 8.08 то 9.08 посилка прибуде в Київ....
Пиу!Пиу!• 09 августа 2013
Ответ дляoli4ka-gochachko
На нп 5 дней держат бесплатно
Аноним Первый• 09 августа 2013
Ответ дляКвiТаня
жаль я не умею делать скрин,
а выберите не двери-двери, а склад-склад
точно, я как то не учла, тогда на следующий день. Значит выясняйте кто обещал утром, а отправил днем
Ответ дляteddyBear
Ні про час ми не домовлялись.