Железная тетя• 17 апреля 2017

Подскажите тундре по Болгарии

Девочки,я впервые.Где смотреть туры по Болгарии?Ткните носом или к кому обратиться тут.Спасибо
На-перекуре• 17 апреля 2017
Ответ дляСтрекозей
девочки, а как думаете. в этом году в Болгарии будет много русских? Хочу поехать, но не хочу если там толпы народу. Вроде Турцию им открыли, может, Болгария подешевеет и опустеет?
Мы ездили в Болгарию каждый год с 2012, ну и судя по тому, как вываливают наши из автобуса, то не думаю, что русские и белорусские туристы чем-то отличаются. Основные места дислокации - Золотые пески и Солнечный берег, в Созополь (настоятельно рекомендую!!!) доезжают единицы. Зато тут нет тесноты на пляжах, нет почти наших (оооочень много поляков, немцев, чехов) и очень недорого и вкусно поесть.
Были тут три раза.

Стрекозей• 17 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Были тут три раза.
спасибо. Будем думать. Меня волнует вопрос жилья. Вы как этот вопрос решаете? Там есть олл инклюзив, как в Турции? Или это дорого и лучше аппартаменты с кухней? У нас ребенок двухлетка с хорошим аппетитом, поэтому кафешки и рестораны не очень подойдут, нужен регулярный доступ к еде)).
На-перекуре• 17 апреля 2017
Ответ дляСтрекозей
Ну у меня постарше, мы ездили с подругой и детьми-подростками, так им кафешки за радость))) Апартаменты в Созополе думаю есть, но скорее немного в стороне от города, пару км. Если вы на машине, то не вопрос, думаю, поехать скупиться в маркете и готовить. Много апартаментов вообще в любом месте, там многие наши покупают квартиры.
Очень много таких групп ВК - в частности, https://vk.com/bulgarialife

и вот девушка админ такой группы в ОК, она по Созополю подскажет https://vk.com/id231181792
На-перекуре• 17 апреля 2017
Ответ дляСтрекозей
Мы брали в том году на СБ первуб линию все включено, я лицо наела за неделю на шашлыках и джине))) Болгары в еде щедрые)))
В любом кафе за 1-2 евро хорошая порция супа с курицей или говядиной (пилешко или телешко суп), так что не думаю, что будет проблема покормить. Плюс - овощи без гмо, местные, свежая брынза, а салаты тут не принято заправлять - масло, уксус на столе. Мясо-рыбу готовят при вас на гриле, также 100% гарантия, что не вчерашнее разогретое.
LiVeS• 18 апреля 2017
Можете ко мне обратиться, например) Или к другим агентам на форуме.
Можно просто визы открыть и купить билет, можем подсказать, где забронировать апартаменты самостоятельно или сами их забронировать вам, можно купить готовый тур.
Если вы готовы частично сами готовить, покупая продукты в супермаркетах, то в Болгарии получится ощутимо дешевле.
Если полностью питаться в кафе-ресторанах, оплачивать шезлонги на пляже, то получится бюджет на 14 ночей примерно как на 10-12 ночей в Турции на олл. Лично для себя считано)
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ми були 2 роки тому в Болгарії з дітьми і чомусь я не можу сказати про хороші порції і таку смачну їжу (((( Були в Поморії. То суп на якихось кубіках маггі, то піца як пиріг. Чушка бюрек чи цаца - не дитяча їжа.В Румунії за три доби якоь більше кухня сподобалася.
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ну рыбы это отдельно, но вот любит подруга в море зайти, по шею, поплескаться, я сама такое обожаю больше, чем лежать на пляже))) а тут оказывается, что купание отменяется
Вона озвчула своє побажання турагенту? В Єгипті безліч отелей з хорошими пляжами з хорошим заходом. Я також маю приклад туристів, яким ні мої фото, ні відгуки інших туристів не можуть довести, що в січні в Єгипті можна бути без вітру комфортно купатися. Тому що якась бестолоч їх відправила в січні в Набк.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
А де ви були? Подружка поїхала в Золоті Піски, то теж плювалась. Тому ми і їздимо в Созополь, він ще не загиджений нашими туристами і рівень сервісу там під туристів з Європи (особливо німці і поляки, на слух)))
А в туристичних зонах популярних курортах - там да, немає нормальних кафе, або треба гуглити відгуки.
Особисто я вважаю, що в Болгарію треба їхати тільки в Созополь, там і ціни, і колорит, і море чудові.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Та ні, вони навіть не знали, що таке може бути. Особисто я, перед тим, як кудись їхати, прошуршу тищу форумів...

На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
А де класно в січні в Єгипті, порадьте, будь ласка, візьму на замітку!
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Поморіє, але ми були машиною, то були в кафе і в Созополі, і в Несебрі. Якось я не в захваті ((( На сніданки брали випічку і йогурти, це суперово. Фрукти смачнющі. Добре, що був вій кухонний куточок, то дітям суп варила.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Бачте, а ми їздимо три роки в Созополь, то я вже знаю всі кафешки там класні і недорогі. Ой фрукти... черешня особливо чорна велика мене вразила і кавуни на початку літа, не треба чекати серпня)))
І рожеві дині)))
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ну то з того починайте.... агент звісно винен, що не уточнив вимоги.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Та да, я от наприклад, без заходу в воду відпочинок не бачу на морі, мені треба добряче відкиснути))) А є кому достатньо басейну і випивки цілий день )))
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ми були в Джаз Фанарі, хороший захід, захищено все від вітру. Поруч Ріф Оазис, також суперовий пляж, але отель дорожчий. Рас Ум Ель Сід - ця бухта хороша для січня. І дуже багато рибок прямо біля берега.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Величезне дякую вам! Буду дивитись, кину в закладки!
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
І рожеві дині)))
В Созополь ми їздили на один день чи то на пів просто погуляти.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
А ми його пішки виходили вдоль і впоперек))) Ми їздили своїм ходом в аква в Приморсько, там безкоштовний автобус возить, але такі нюанси не розказують в турагентствах, треба багато чого гуглити. Ми відпочинок продумали до дрібниць, що ми хочемо подивитись, тому все було на висоті.
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ми були машиною своєю, то наїздилися. Я більше планувала Румунію, дуже-дуже сподобалася. В червні їдемо в Грецію, то планую зупинку в Велико-Тирново.

На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Ой, кажуть, там дуже гарно, перша столиця Болгарії і є що подивитись! Мені теж Румунія з вікна сподобалась, дуже цікава архітектура.
Мої болгари знайомі в Грецію в Салоніки їздять типу як в нас тури вихідного дня, фото дивилась - у захваті.
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ми Румунію не по прямій переїзжали. Були в шахті в Турді, ночували в Сігішоарі (дуже колоритно), потім замок Бран (дуже туристичний, але діти в захваті), ночували в Брашові (також кишить туристами). На зворотній дорозі в Сіная - і погуляли, і замки, то взагалі дикий захват.
На-перекуре• 18 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
В Румунію взагалі зараз віза не потрібна з минулого року, класний вибір для туризму, є що подивитись!
Сливочная пенка• 18 апреля 2017
Ответ дляНа-перекуре
Ого, вперше чую...
Безберлоги.ру• 19 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Расскажите, пожалуйста, на какой границе рум-укр. выезжали, сколько ночевка обошлась в Румынии, ну и вообще как цены там за вход в замки, еда.. Вы 2 дня в Румынии провели?
Автор, извините за оффтоп..
Безберлоги.ру• 19 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
Мы тоже в Помории были, вот не соглашусь с Вами.) Порции большие, супы с курицей и фрикадельками детям брали, хорошие, в основном шашлык, мясо на гриле с овощами, их фирменное, мидии. Пиццу раз брали в самом центре в маленькой пиццерии, тонкое тесто, такая как и у нас продают, но только там пробовали. Возможно, на болгарский манер она действительно как пирог, потому что подобную выпечку брали на завтрак пару раз. Но заведений там много, конечно, может мы в разных совсем были с вами.)
Сливочная пенка• 19 апреля 2017
Через Чернівці, ми з Хмельницького їхали. Купували ровіньєтки онлайн. В Румунії були 3 ночі - 2 коли їхали в Болгарію, 1 коли поверталися. 30-40 дол доба. https://www.booking.com/hotel/ro/pension-phonix.ru... це на місці знайшли, дуже сподобалося. В Сінаї ми були самі на весь великий старовинний особняк ) Мені здавалося вночі , що привиди ходять. Дуже гарні враження! Дуже привітні люди! Єдине, що в одному місці термінал виявився неробочим. Але я зі своїм англійським на рівні учня 5 класу змогла все пояснити. Навіть те, що ми виїдемо вночі. Дуже суперова кухня. Папанаш навчилася вдома готувати. По ціні палаців не підкажу, певне є інофрмація на сайтах ( в замку Пелеш не було термінала і не приймали долари!!!!, але викрутилися - за 100 метрів був банкомат, зняла їхню готівку з карти привата). По ціні не 7 грн як в наших замках. Значно більше, але того варто. Дуже круто. Аудіогіди. Короче все супер! Рекомендую Румунію!.
Сливочная пенка• 19 апреля 2017
Ответ дляБезберлоги.ру
Ми були не в старому місті, ми жили у Феста Поморіє (до речі самі знімали, дуже лояльна ціна, можу поділитися контактами рієлтора болгарського). Там і шукали кафешки. В старому місті були в якійсь кондитерській, то дуже суперова, назву не памятаю.
Сливочная пенка• 19 апреля 2017
Ответ дляБезберлоги.ру
Автор, извините за оффтоп..
відповіла нижче, але не Вам) перепрошую
Безберлоги.ру• 19 апреля 2017
Ответ дляСливочная пенка
відповіла нижче, але не Вам) перепрошую
Мне, мне)). Я у Вас спрашивала про Румынию. Спасибо огромное, так все написали интересно, теперь думаю как бы папу нашего уговорить на обратном пути из Болгарии заехать хоть в одно место из тех о которых Вы написали..)
Кондитерскую Захаро, вы наверное имеете в виду. Мы тоже там были. А жили мы и правда в старой части города, рядышком с набережной и пляжами, кафе рядом и достаточно, выбор был куда ходить. Нам понравилось.
Сливочная пенка• 19 апреля 2017
Ответ дляБезберлоги.ру
Сіная в принципі по дорозі, нікуда обїзжати не потрібно