Люблю кетчуп• 24 апреля 2017
Неякіснйи торт чи інше?
Були в гостях.
Все було добре, але в 2.30 дитину (3 роки) вирвало. Такого давно не було. За останні півроку це точно вперше. Влітку не памятаю чи було.. Зараз вже мала спить.
в 16.30 поїла рис, пила компот, трохи повитягувала картоплі з рагу.
18.00 зїла тортик. Була активна.
Дома близько 21.00 зїла пів малятка (булочки) так як потрібно було дати сироп (ліки).
І що це було тепер? Стоїмо на Д обліку у гастроентеролога. Але і здорові люди і діти можуть вирвати? Чи все ж це повязано з підшлунковою? Чи тортик був неякісний? Але це був домашній торт, і у хозяйки двоє маленьких (і вони їли і інші дітки).
Тому питання (можна вибрати декілька відповідей): і про те скільки разів за останні пів року ваша дитина виривала?
18.00 зїла тортик. Була активна.
Результат:
вже голосів:
13 (25.49%)
Просто не та їжа була
12 (23.53%)
10 (19.61%)
Зверніться до гастроентеролога знову
9 (17.65%)
Подивитись результати
3 (5.88%)
2 (3.92%)
4 і більше
0 (0%)
Неякісний торт
Пасти Ла• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
завжди погвана,коли дитині погано.
согласна, плохо.
но хуже когда мама понимает что происходит, дите корчится от боли, а помочь ничем нельзя :(((
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
для мене і моєї доці вирвати - як 2 пальці об асфальт )) такі гени. Тобто, якщо я щось не те з’їдаю - можу вже через 5 хв все повернути. дитина така ж. Або коли переїмо. Або коли сильно розплачеться (аж заходиться). Або коли кашель сильний.
Коротше, для нас рвота - не страшно. Страшно, коли інтоксикація в організмі без виходу
в доньки як раз ще в кашель почався.
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляПасти Ла
согласна, плохо.
так, це важко, сподіваюсь, що такого буде менше
Машка-замарашка• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
в доньки як раз ще в кашель почався.
ну так закашлялась і шлунок скоротився. Не переймайтесь занадто, послідкуйте в подальному за дитиною
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
але в 2 ночі в шлунку вже не повинно було бути рису , що ївся в 16.00!!! - 10 годин пройшло!
Машка-замарашка• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
а в рвоті він був? Можливо у дитини просто перегруз шлунку, рис тупо лежав камінцем, тому дитина вирвала і вже легше. Організм сам очистився.
У нас часто шкірочка від помідорів чи щось типу того липне до шлунка, потім рвота, поки не відлипне (( намагаюсь привчити не їсти такого, що погано жується (сама не їм ще з дитинства)
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
так був в рвоті.
перегрузу не було. вчора вона їла, як для звичайного дня мало.
перед рисом їла в 13.00 салат з огірка і зелені (в рвоті не було).
тому тут крім важкого торта, ще й проблема явно з шлунком чи з ще чимось.
Машка-замарашка• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
так був в рвоті.
а огірок нітратний вас не дивує? я б 95% дала, що це від нього. Отрута пішла, потім рис вже не травився
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
до речі. зараз спокійна дитина. спала до 11.30. тому поки ще нічого не їла. даю тільки воду. потім щось легке дам.
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
ні не дивує. огірки їмо вже місяца два. і нічого поганого не було!!!
Машка-замарашка• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
і що? А саме ці виявились занадто шкідливими або доза нітратів накопичилась в печінці
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
да, і ще раз, огірка чи шкірки від нього чи зелені з якою він був - не було - це перетравилось
Люблю кетчуп
• 24 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
тоді б був і огірок в рвотних масах!!! - його не було
Машка-замарашка• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
перетравилось, токсини пішли в печінку і жовчний, вони зупинились, далі травлення не відбулось, бо жовч зупинилась.
Не обов’язково шукати сам огірок в рвотних масах.
коли я з’їм смажений пиріжок на олії зранку, то вночі можу рвати жовчю, при тому, що після пиріжка ще багато чого можу з’їсти. Але причина - пиріжок.
Але якщо хвилюєтесь - ведіть дитину на УЗД, нехай глянуть внутр органи. Ще аналізи може здати
Непонятно• 24 апреля 2017
Ответ дляЛюблю кетчуп
Лучше не кормите малышку огурцами пока. Действительно, можно попасть на нитратный.
Люблю кетчуп
• 25 апреля 2017
Ответ дляМашка-замарашка
ідею з огірками вашу з огірками зрозуміла. буду тут більш уважна. але без огірків залишитись не можемо.
про УЗД внутр . органів. то це вже зроблено було в грудні. тобто інформація про стан є (є деякі відзилення) тому і на Д обліку у гастроентеролога (хоча дитину нічого і не хвилює (крім цієї ситуації з рвотою)
Люблю кетчуп
• 25 апреля 2017
Ответ дляНепонятно
нітратний на жаль може потрапити і влітку!
а якщо їх прибрати, то що тоді свіжих овочів давати? капусту не полюбляє, помідори любить, але ось вони точно в десятки разів гірші зараз за огірки.
то що з овочів тоді давати в салати?