Маманя• 25 апреля 2017
Дизайнери допоможіть порадою як оздобити фасад будинку
Усім привіт!
Буду дуже вдячна за поради по оздобленню будинка ззовні.
Будинок простої форми, але хотілось би за допомогою оздоблення зробити його цікавішим :)
Хотілось би уникнути наляпистого декору, але водночас отримати оригінальний вигляд :)
Розмір 8х13м, попереду 3 дверей, по бокам по одному вікну, у двір буде вихід на терасу.
Зупинились на варіанті мозаїчної штукатурки, основний фон білий з рідкими вкрапленнями червоного, а на цоколь - червоно-білу.
Може є ідеї по декору навколо вікон, по кутам будинку, або взагалі креативніші ідеї - буду дуууже вдячна!
Маманя
• 25 апреля 2017
Ответ дляЖдушечка
такой совет вообще то платный. Я не со злобы, я просто из реальности
дякую за підказку, але раптом комусь захочеться щось підказати з власного досвіду.
Якщо Ви в темі, може, зможете підказати контакт і зоорієнтувати по ціні за таку роботу?
Маманя
• 25 апреля 2017
Ответ дляВезучаяя
посмотрите фасадные панели Альта-Профиль
или Kerrafront как вариант
Дякую за пораду! Дуже цікавий варіант з панелями, будемо вивчати :)
Маманя
• 25 апреля 2017
Ответ дляPolinaanna
’креативніші ідеї’-стоят денег
Дякую, але навряч чи наважусь на надто креативний дизайн, а от за поради буду дуже вдячна.
Ви надаєте такі послуги чи можете порадити дизайнера?
Також цікавить вартість подібних послуг.
Vasilisa1986• 25 апреля 2017
Ответ дляЯ такая боевая
Моя бескоштовна порада: оберіть основним кольором холодний бежевий замість білого, він буде достатньо контрастно виглядати і з дахом і з дверима і з вікнами. І замість червоного паску в цоколі я б обрала темно-сірий граніт або морозостійкий керамограніт, який використала б і для сходів і для тераси. Якщо ж потрібен дизайнер, тут круті профі
Маманя
• 25 апреля 2017
Ответ дляVasilisa1986
Дякую Вам за пораду та контакт дизайнера!
Розглянемо запропоновані кольорі рішення, цікаве поєднання :)