Намакушка• 28 апреля 2017

Чи довіряти bookingу?

Всім привіт, може хтось зможе порадити? Забронювала сьогодні на букінгу готель в Італії на вересень з безкоштовним скасуванням бронювання і без передоплати, получилось приблизно 500€, а на сайті готелю получається на ті ж дати 650€.чи може бути така різниця і чи можна бути впевненим в бронюванні на букінгу, якщо ми приїдем, чи буде діяти наша бронь?
АнтиТроль• 28 апреля 2017
Неодноразово бронювала на Букінгу. Все ок, не хвилюйтеся.
Taivanova• 28 апреля 2017
Можно доверять
Птица секретарь• 28 апреля 2017
Может быть такая разница.
АнтиТроль• 28 апреля 2017
Ви навіть можете зв´язатися зі службою підтримки і попросити, щоб готель надіслав офіційне підтвердження бронювання.
ШапкаУшанка• 28 апреля 2017
Мабуть готель не дуже дорогий, тому що різниця малувата. Може бути й більше.
ФрекенБок• 28 апреля 2017
В договорі публічної оферти сбукінга написано, що в разі бронювання без внесення передоплати, на місці вам може бути відмовлено в поселенні. Гарантії надаються лише в разі передоплати
АнтиТроль• 28 апреля 2017
Також, якщо є знайомі в туристичному агентстві, нехай проб´ють даний готель по своїх базах, може ще дешевше знайдуть. Я так постійно роблю і часто знаходжу ще кращу ціну.
Якщо хочете, напишіть назву готелю і точні дати, Вам подивляться...
АнтиТроль• 28 апреля 2017
Ответ дляФрекенБок
Ніколи передоплату не роблю. За 10 років (до 5 разів в рік) жодного прольоту. Тьху-тьху...
ФрекенБок• 28 апреля 2017
Ответ дляАнтиТроль
Та я сама не роблю і часто користуюся. Просто недавно в фейсбуці описували випадок не поселення, там юристи нагадували користувачам перечитати угоду з букінгом
автор Намакушка • 28 апреля 2017
Ще одне питання, нас 2 + дитина (3 ррки буде в період перебування), я бронювала на 2 дорослих, тому що нам не потрібно додаткове ліжко, чи не буде проблем з цим ньюансом?
Как нефиг делать• 28 апреля 2017
можете довіряти, багато років бронюю в різних країнах
автор Намакушка • 28 апреля 2017
Ответ дляАнтиТроль
Готель Соле Монтесільвано, період з 1.09- 10.09
ФрекенБок• 28 апреля 2017
Ответ дляНамакушка
якщо прокрутити вниз сторінку з готелем, там написано про проживання з дітьми
ФрекенБок• 28 апреля 2017
Ось про ваш готель:
’Безкоштовно! За розміщення дітей віком до 3 років на наявних ліжках не стягується жодної плати.
За розміщення дітей віком до 3 років на дитячих ліжечках стягується плата у розмірі EUR 10 з особи за ніч.’

Якщо вашій дитині є 3, то краще написати листа в готель і спитати
АнтиТроль• 28 апреля 2017
Ответ дляНамакушка
Завтра попрошу, щоб пошукали і відпишусь Вам.
ДА да да• 29 апреля 2017
Якщо ви бронювали у євро, то сума на момент бронювання залишиться такою ж самою.
Ви без стягнення штрафу у випадку не заїзду? Слідкуйте за цим, якщо так, то щоб вчасно відмінити
Місяць тому у мене була ситуація з австрійцями, але я навпаки оплачую відразу, щоб не було подвійного блокування. Так от, забронювала, перейшла до оплати, а вони мені не дозволили ))) блоканули суму ( доречі теж майже 500, але це всього за 2 доби) . Я в шоці, тому что це мертва сума на невідомий період.. подзвонила в підтримку букінгу і вони зв´язалися з ними і зробили все як треба. Ще й листа прислали, що зняли гроші і підтвердили. Так що можуть бути різні нюанси.
Але сума при бронювання залишається фіксованою на момент бронювання
автор Намакушка • 29 апреля 2017
Ответ дляДА да да
Штраф за скасування за 2 дні до заїзду, а якщо на карті немає цієї суми? Як можуть блокувати?
АнтиТроль• 29 апреля 2017
Ответ дляНамакушка
Якщо в них є ’обов´язкове блокування суми’, а грошей на картці недостатнє, то можуть просто відмінити бронювання. Але, якщо вам до цього часу не прийшло смс про блокування суми, то все ок.