СовНарКом• 30 апреля 2017
Тепер і я наважилась)
Скільки мені років?Щоб змінити в собі?)))Тільки,без образ будь ласочка.Всім гарного вечора)
РозаФиалковна• 30 апреля 2017
меняйте прическу срочно.Это же кошмар на голове и вид неухоженности.
СовНарКом
• 30 апреля 2017
Ответ дляРозаФиалковна
Волосся тільки після подірування)Де недоглянутість?)
СовНарКом
• 30 апреля 2017
Ответ дляЖаклин
32-35 , Я бы изминила стрижку и цвет волос.Фото добавила.
Дякую)Подумаю
Замыленная• 30 апреля 2017
Ответ дляСовНарКом
На яку?
Пiдтримую Жаклiн. Каре i освiжити колiр волосся. Але не кардинально.
90x60x90• 30 апреля 2017
волосы капец. Я сама обладательница такого цвета волос от природы - крашу, иначе мышка. Перекрашивайте
СовНарКом
• 30 апреля 2017
Ответ дляРозаФиалковна
Всім дякую.Буду щось змінювати)Хоча так шкода обрізати волосся
Изподтишка• 30 апреля 2017
Волосся Виглядає неохайно.
Запитайте у гарного майстра як доглядати.
Можливо тонування покращити вигляд. Спробуйте зрівняти довжину, без філірування, воллося наче легке у вас і пористе і в різні сторони в´ється.
СовНарКом
• 30 апреля 2017
Ответ дляИзподтишка
Волосся Виглядає неохайно.
Дякую!Може це таке освітлення,насправді воно темніше.
Сижу_и_плачу• 30 апреля 2017
поддержу Жаклин в рекомендации на счет стрижки!
автор, а почему раздел ’музыка’???
СовНарКом
• 30 апреля 2017
Ответ дляСижу_и_плачу
автор, а почему раздел ’музыка’???
Просто так)
Наизнанку• 30 апреля 2017
26-28, виглядаєте приємною людиною.
Змінила б зачіску на подовжене каре яскравішого кольору (фото справа, тільки без філірування).
90x60x90• 30 апреля 2017
Ответ дляСовНарКом
для начала перекрасить, оно станет не такое блеклое и не такое пористое, может и резать не прийдется
Багиня• 30 апреля 2017
А, ну і колір волосся. Дівчатка що ви напали на автора, у неї такий тип волосся з пушком, вона з ним нічого не зробить, ну хіба легку біохімію! Точно!! Форма брів, колір волосся і біохімія легка, буде супер!!
Изподтишка• 30 апреля 2017
Ответ длябарабанщица
Можна витягавати феном і щіткою, утюжком пригладжувати, і від тонування виглядає значно краще.
Багиня• 30 апреля 2017
У мене в самої таке волосся, трохи в´ється і з пушком, коли робила хімію( великі локони) було ну дуже круто
Гл. Амурная• 30 апреля 2017
Все хорошо.
Выглядите хорошо.
Волосы выглядят естесстенно, что молодит. Ничего радикального я бы с ними не делала. Краска может изжечь.
Можно добавить немного бликов (цвет волос немного сероват).Но и так - нормально.
Выглядите хорошо.