пышка_мышка• 06 мая 2017
Пігментація на обличчі
Дівчатка, порадьте, будь ласочка, як позбутись пігментаціі на обличчі. Вже друге літо страждаю: як тільки сонечко пригріє- і біда! Раніше такого ніколи не було. Живу в маленькому містечку, де хорошого косметолога немає. Спробувала і лимоном, і оцетом- не допомагає...Порадьте хоч щось!
Очень добрый аноним• 06 мая 2017
Користуєтесь кремом захисним? Без нього на вулицю в теплу пору року взагалі не раджу виходити.
Просто болталка• 06 мая 2017
Лимоном не рекомендуется летом. Я крем купила лимонный с витамином С на лето и поняла,что сделала ошибку. Солнцезащитный крем Вам в помощь.