Указка• 06 мая 2017
сделала заказ по мелочи. в результате ничего толком не купила. фото чека
сделала заказ по мелочи. в результате ничего толком не купила. но больше 9 тысяч потратила
фирмы все бюджетные в основном
а вы говорите 700 грн потратила и ничего не купила
фирмы все бюджетные в основном
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляПодскажите плиз
Я не косметолог вибачте)) розчарую вас
Удалено администрацией...
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляПтица Говоруша
та 100% ))
Одна ’зірка’ місцевого розливу, набрала екскрементів на 3,5 штуки і заливає, що бачила крем за 1000 грн не тільки на вітрині
Взагалі виявилось, що вона ноги ними маже)) а для обличчя в неї інші)) і ходить вона в салон в Парижі!!! а салони наші обласні (я так розумію для автора це сільські) їй зачску навіть не можуть нормальну зробити!!)
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
Вы извините,но вы на всё и на всех плюёте,не красиво...так себя ведёте.Закрыли бы уже тему и не плевались.
Удалено администрацией...
Птица Говоруша• 07 мая 2017
Ответ дляПодскажите плиз
ну я всю тему цього ’геніального’ автора не осилила )))
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
а що таке высер ?
бисер? це точно що половина намагалась бісер перед свинею кидать)
Не мечите, бисер перед свиньями
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляПодскажите плиз
а що таке высер ?
Не мечите, бисер перед свиньями
Удалено администрацией...
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
Кто может что посоветовать от пор на лице?
якщо до косметлога не ходите, візьміть порезвужуючу маску, і головне не забивайтепори поживними кремами. краще брати флюїди, гелі. Ну якщо не вся шкіра , то для зон з порами
Птица Говоруша• 07 мая 2017
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
мадам, походу ви всю ніч бухали і зараз вас ще тримає?
Ляжте, проспіться, і на свіжу голову перечитаєте, що ви тут ’висераєте’
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляУказка
Удалено администрацией...
Це ж я перед вами мечу бісер)) щось доказувала вам!!
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
у меня маска на фото отличная
прям нереально крутая
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
а если нужно просто скрыть их а не убрать - база бенефит
Ответ дляПодскажите плиз
Ходила пару раз к косметологу,но для меня это дорогое удовольствие,я не могу собрать ребёнку на реабилитацию,так что о косметологе пока забыла.Спасибо за совет.
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляПтица Говоруша
Автор просто намазалась відразу всим, що купила) от її і понесло)) може щось і зьїла по ходу процедур
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляizu
Парадокс,почему автор еще не в анонимном бане??? как меня за комент о тугодумстве ,так забанили за хамство .А автор и болячек людям нажелала ,и в тупости обозвала и до сих пор строчит
вихідний)
Печальки.нет• 07 мая 2017
Е-мае, давно я ее видела, чтобы кого-то так плющило. Автор, неделя совсем не удалась и единственный способ слить яд - хамство и агрессия под анонимом?
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
желательно уменьшить а не скрыть.
Удалено администрацией...
Подскажите плиз• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
желательно уменьшить а не скрыть.
я б на вашому місці не дуже прислухалась до автора) взагалі можна брати пробніки і пробувати, що вам підходять багато професійних марок їх продають навіть тут можна пошукати, часто продають на розлив ті ж крема, маски, просто потрібно знайти провірену людину взяти раз спробувати і потім брати, в рази дешевше!!
Домашній догляд насправді може частково компенсувати салонний, якщо шкіра не чутлива, то саме місця з порами можна протирати кубиками з льодом з різними травами заварювати, теж куча інфи в інтернеті. (головне що б не було куперозу і не близько капіляри). Шкіру під очима теж можна протирати льодом. Можна для зани з порами використовувати скраб наприклад кава з якоюсь основою. Маски з глини...
Указка
• 07 мая 2017
Ответ дляis202270
и сколько стоит такое удовольствие?
300 с чем то грн
но я поры очищаю средством живанши (больше 1000 грн) а потом стягиваю их этой маской
но очистить можно их и ложкой уно если уметь, главное их стянуть чтоб не забились опять
идеальный результат