Свисток ля-минор• 06 мая 2017

Підкажіть який має бути брезент на качелю, порвалась та матерія основна(

почала шукати а того брезенту різного дуже багато і вже голова крутиться а по суті ж то незнаю який він має бути
була б дуже вдячна якби ви підказали)
бо є різна плотність , є прорізінений, одним словом різновидний буває той брезент
Myr1• 06 мая 2017
Послушаю

Мира всем• 06 мая 2017
Автор, яка качеля?...який брезент?...о чем вы..хоть фото дайте или больше информации)
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляМира всем
шо непонятного то. уличная качеля.
alesya1982• 06 мая 2017
автор напишите мне в личку .эти ткани специальные , есть в наличии
Дую ветер• 06 мая 2017
мой муж на каркас вместо порванного брезента сидушку заднюю от запорожца приколхозил - отлично держиться и сидеть удобнее, чем на брезенте
Мира всем• 06 мая 2017
Ответ дляБесбардак
шо непонятного то. уличная качеля.
Сиденье для уличной качели?...так можно заменить джинсой, фанерой...или какая то особенная качеля?
Бесбардак• 06 мая 2017
автор, берите такую, как на складных рыбацких стульчиках. они лет 10 выдерживают легко. в магазине спросите. они без клеёнчатой основы.
автор Свисток ля-минор • 06 мая 2017
Ответ дляМира всем
ось така садова качеля
основна матерія та що йде з низу порвалась потрібно замінити....
а по суті ви у брезенті розумієтесь?)
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляМира всем
та невесело на фанере сидеть то. а остальное должно дожди выдерживать , например

автор Свисток ля-минор • 06 мая 2017
Ответ дляМира всем
який джинс? садова качеля а джинс після паро дощових днів розлізеться...(
Самохвалова• 06 мая 2017
Я йшла в магазин тканин. Там підбирала по ціні, ширині, міцності. Продавець розповів, яка тканина для чого краще підійде. Тут вам нарадять.
автор Свисток ля-минор • 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова
ходила сказали тільки брезент шукати(((
Мира всем• 06 мая 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
я думала детская качелька))...а вы про подвесной шезлонг...да для него джинс и фанЭрка не подойдет
Самохвалова• 06 мая 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
ходила сказали тільки брезент шукати(((
ну який брезент? Ви ж бачите яка там м’яка й проста тканина. У мене така сама гойдалка. Брезент Ви не пошиєте і не зручно на ньому . Шукайте м’яку, оббивочну, але зносостіку, з міцним переплетенням ниток.
автор Свисток ля-минор • 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова
пф.... під тою мягкою тканиною з паралоном йде основна матерія схожа на брезент і за рахунок неї качеля втримує вагу сідаючих тому оббивочна тканина 100% відразу порветься
Самохвалова• 06 мая 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
так у Вас внутрішня порвалася? я думала, йдеться про зовнішню, по якій усі труться) вагу, по-моєму, витримують металеві каркаси , основа...
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова
зачем пишите. если не знаете ничего ?
автор Свисток ля-минор • 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова
)))) я вже мабуть разів з 5 наголошую що основна тканина а не верхня)
якби це у верхній щось сталось то проблем би небуло а так... качеля на дворі стоїть дощ тд тп тому потрібно щоб тканина була до різних погодніх умов була готова)
Самохвалова• 06 мая 2017
Ответ дляБесбардак
зачем пишите. если не знаете ничего ?
щиро хотіла допомогти, уявіть собі) маю таку саму гойдалку) а ви для для чого пишете? полегшало, як мені докорили?

Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
я не знаю, есть ли у вас базары , но обычно там магазинчики тканей и очень много брезента. или для военных магазинчики или для рыбаков
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова
нет. не полегчало. просто в качелях это большая проблема-2 года на улице и рвётся ткань.
автор Свисток ля-минор • 06 мая 2017
Ответ дляБесбардак
в магазині з ткканинами я вище писала вже що запитувала у них брезенту небуло і вони сказали шукати дальше( тому вирішила шукати в інтернеті але незнаю яку саме шукати....
Самохвалова• 06 мая 2017
Ответ дляБесбардак
значить, мені пощастило, у мене 2 точнісінько такі гойдалки, 2 роки поки що живі. Навіть не здогадувалася про брезент всередині...
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляСвисток ля-минор
в обычных магазинах нет. есть там, где палаточную ткань (дл продают.сетки рулонами(например) . я просто не помню название её точно.
Мира всем• 06 мая 2017
имхо..надежней сделать сиденье не с цельного полотна, а по типу ламелей...а сами ламели из ленты которую берут собакам на поводки(не помню как правильно называется)....в качелях не разбираюсь, но много раз занималась перетяжкой мебели, так вот в креслах очень часто под верхними подушками сидения из ламелей
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова
у вас под дождём и солнцем стоят? при дожде снимаете поролоновую часть?
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляМира всем
тоже хороший вариант. но например я сажусь на качели без верхней поролоновой накладки. (т.к. ещё и коты в качелях спят)
Мира всем• 06 мая 2017
Ответ дляБесбардак
можно веревкой сделать сетку, как в гамаке, но без верхних подушек будет не особо удобно...но можно сделать мелкую ячейку сетки....типа такого
Самохвалова• 06 мая 2017
Ответ дляБесбардак
Так, одна стоїть під деревом. Дощ , сонце потрапляє. Інша, правда, під брезентовим навісом . Нічого не знімаю. На осінь ховаю.

У Києві гарний вибір таких непромокних міцних тканин у Текстиль-контакті на Сортувальній. Там навіть на вітрила тканини є.
Бесбардак• 06 мая 2017
Ответ дляСамохвалова

тогда вам просто повезло)