Заместитель Анонима• 09 мая 2017
Готовы смотреть Евровидение?)Давайте смотреть вместе )
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 мая 2017
Ответ дляSantanika
Мне понравилась Молдова, Португалия , Польша
Sunny_Anny• 10 мая 2017
Ответ дляNikaProf
мне очень понравилось, все так красиво, сцена и свет космические, все так приятно организовано, ведущие- красавчики .
да, ведущие молодцы, прям не ожидала
сцена класс
Ilona Kolesnyk• 10 мая 2017
Всем спокойной ночи, а то мои девульки в 6 проснутся, а мама не в форме...
Неутомимые шахматы• 10 мая 2017
Ответ дляСигарный шланг
А меня очень италянец интересует: все его очень расхваливали
Не пойму только, почему вокруг его песни такой ажиотаж создают? Шо попало, как по мне.
Неутомимые шахматы• 10 мая 2017
Ответ дляКрытыхРынков
Пока мне только Швеция и Молдова понравилась, остальное мыло.
+1, согласна с Вами на все 100)
Фисташковый кокец• 10 мая 2017
Ответ дляфрау Гитта
Хотела на сегодня купить билеты, но смутило, что просят приезжать за 3 часа до начала..
Жесть! Мы на запись финала идем 12го. Планировали в 8 из дома выйти, теперь будем выходить в 7. Мужу сказала приехать с работы пораньше. Правда, мы живем на Ленинградке, хоть добираться недалеко.
Нифига_ни_ни• 10 мая 2017
Ответ дляNikaProf
Мне не понравился тот пробел посредине арки. очень отвлекал когда дальний план показывали.
И что самое плохое - у комментаторов звук был как из погреба, что-то бубнили себе под нос, нифига не понятно((
Ответ дляНифига_ни_ни
я смотрю на английском, поэтому комментаторов не слышала.
Стекловыжималка• 10 мая 2017
Ответ дляNikaProf
и английский у них отличный, и сами статные красавцы, прямо глаза и уши радуются, получила эстетическое удовольствие!
сейчас все невесты заграничные на наших красавчиков глаз положат
Сорока-ворона• 10 мая 2017
Ответ дляNikaProf
Да, освещение красивое) ведущие тоже, так оригинально и не привычно, что только мужчины.
Sunny_Anny• 10 мая 2017
от притулы:
Перший пів-фінал Є-бачення розпочався. Монатік вийшов співати в халаті і я його повністю підтримую, я дивлюсь конкурс точно так само. Тільки на дивані.
Остапчук неймовірно органічний! Скічко подумки проговорює текст і свій і колег по сцені:). Але який він красивий... Мірошніченко в грінрум!
UPD.
1. Швеція. Слава Богу, що правилами шоу заборонено мастурбувати на сцені під час виступу, інакше б швед це зробив. Ну і тему з біговими доріжками вже давно розкрили у красивому кліпі - .
2. Грузія. Виступала у нас на нацвідборі в Києві. Вже тоді було зрозуміло, що не виграє. В пісні чути біль, але щоб вигравати, треба щоб він йшов не зі зв*язок, а з серця, як то було минулого року в Джамали.
3. Австралія. А що, Майкл Болтон вже вмер і виступає його 17-річна реінкарнація? Чуваки, скажіть хтось автсралійцям, що вся ця тєма з силуетами розміром на весь заднік сцени це вчорашній день. Як і з крупняком лиця. Правда, Melovin? Початок пісні не віщував такого галімого розвитку...
4. Албанія!!! Та лааааааадно!!! Це тіпа трагічна наречена?!!! Може на фоні цвинтаря?!!! Чи може це албанська Білосніжка? Тоді де гноми?!!!!!!!!!! Мда... Албанія уже нє та... Пісня з розряду ’буде шо викинути з конкурсу’.
Я хочу щоб албанка подружилась із австралійцем і позбавила його цноти сьогодні вночі десь на Подолі. Може хоч це підніме їм настрій!!!!
О май Гад, зараз знову 17-річна дитина буде співати!
5. Бельгія! Попри те, що дитина, але щось в тому є. Так, трохи попахує Адель(-івщиною), але від кого зараз нею не попахує. Тим більше у приспіві від Адель не залишилось ні ноти, зате згадав стару добру групу ’Тєхнологія’: тааааааанци вдвооооойоооом, страаааанниє таааааааааанци!!!
Що ж з ними всіма таке робиться, що вони таку печаль задвігають?! Ну, нічого, зараз Чорногорія вжарить!!!
6. Чорногорець в мене в Збаражі в 90-их не прожив би і 20-ти хвилин... Але пацана обов*язково треба брати в фінал. По-перше такого явного галубаглазіка гріх не взяти, по-друге, ну хоч він веселий!
Ти хоч і Славко, але я буду називати тебе Лара Крофт ..:
Пішли на рекламу, але встигли ще раз насолодитись красою Олександра Скічко!
Повернулись.
7. Фінляндія. Жіночка певно в траурі... разом з тим роялем непогано б дивилась на базі ’Феросплавщик’ в Приморську, під Бердянськом. Тільки рояль поміняти на іоніку, а цю пісню на нормальний репертуар. Карочє, женщіна! Гдє ’Марджанджа’?!!!
В чувака з рояля валить дим. Це, канєшно не балєріна, но тоже харашо. Не здивуюсь, якщо всередині сидять 4-ро маленьких китайців і курять Бонд в м*якій пачці.
8. Азербайджан. Дівчинка десь в італійському ресторані співає. Там теж так на дошках крейдою пише: паста, лазанья, фетучіні...
Мать-перемать!!!! Кінь!!! На стрємянці!!!! І яка тепер нафіг різниця, про що вона співає?!!!!
Ні а чьом...
Поки що мені найбільше подобається ведучий Тимур Мірошніченко.
9. Португалія. Знову муть і нудь...
В мене так один сусід ручками крутив туди-сюди і пальчиуками, коли в нього була ломка... але навіть тоді він був веселіший!
Було б більше толку, якби він спро...
Вибачте, заснув... фууууххх!!!! Ото веселе Є-бачення!!! Дякуємо уряду та владі Києва за яскраву підготовку! ЛІвий берег виглядає яскравіше, ніж перших 9-ть учасників.
Серджуся на коментаторів UA: ПЕРШИЙ, не дають насолодитись діалогом між перспективним Остапчуком і неймовірно красивим Скічко!
10. Греція. Дуже красива права нога. Цікаво, чи ліва така ж?
Фореве енд еве??? Блін, а що всі греки мають співати те, що було хітами у Деміса Русоса?
О, веселіше! У дівчинки з*явилось два раба! Певно служила в нацгвардії?!
А взагалі, афігєнна пісня!!! Була б в 97-му році!
11. Оооооо!!!! Полска файна дупка!!! Виступала в нас на відборі!
Ну, якщо порівнювати із минулорічним учасником ..
UPD.
Повернулись.
Ні а чьом...
9. Португалія. Знову муть і нудь...
Було б більше толку, якби він спро...
Нифига_ни_ни• 10 мая 2017
Ответ дляNikaProf
Красавцы, но блин, как подумаю что их костюмы стоят по 20 с лишним штук, воротит(( Особенно хотелось посмотреть на носки, о которых так разглагольствовали оганизаторы, НОСКИ, КАРЛ!!!! Кто-то видел те пресловутые носки????
Сорока-ворона• 10 мая 2017
Ответ дляНеутомимые шахматы
Согласна ) ну мавпа на сцене, а сама песня... в прошлом году мне итальянка очень понравилась, постоянно слушала ту песню.
Ответ дляНифига_ни_ни
та ладно, красивым людям - красивая одежда. Не только же страшным депутатам в дорогих костюмах ходить.
Сорока-ворона• 10 мая 2017
Ответ дляНифига_ни_ни
Вот, про комментаторов я тоже сразу отметила. Может, это специально так, чтобы не ’заглушать’ ведущих...
Тамбовский мел• 10 мая 2017
Грузия не прошла
Зауныло, но голосливооо же.
А Кипр так откровенно под Лазарева закосить пытался
Зауныло, но голосливооо же. А Кипр так откровенно под Лазарева закосить пытался
Sunny_Anny• 10 мая 2017
Ответ дляФисташковый кокец
напишите впечатления, плз )
Сорока-ворона• 10 мая 2017
Ответ дляПлету интриги
мне жаль, что латвия не прошла
Мне тоже...не знаю почему не прошла(
Нифига_ни_ни• 10 мая 2017
Ответ дляSunny_Anny
от притулы:
UPD.
Повернулись.
Ні а чьом...
9. Португалія. Знову муть і нудь...
Було б більше толку, якби він спро...
UPD.
Повернулись.
Ні а чьом...
9. Португалія. Знову муть і нудь...
Було б більше толку, якби він спро...
Оооо, Притула крассава!!! Хочу еще!!!!!