Схема сыра• 25 мая 2017
прививки, синдром Грефе і неперевертання у 6 міс.
Добрий день всім!
У дитини 1 прививка - бцж (у 3 міс по причині затяжної жовтушки).
От нам виповнилось 6 і ми зібрались на прививку АКДС (гексаксим або пентаксим).
Педіатр і невролог з Добробуту сказали, що робити прививку можна, все нормально, але у дитини:
- синдром Грефе (видно зверху білки очей, коли здивована чи дивитись вниз), але високого внутрічерепного тиску ніби немає, бо коли піднімати за ручки, голову назад не відкидає,
- не перевертається у 6 міс. (народилась на 36-му тижні вагітності), курс масажу пройшли.
Так загалом дитина виглядає здорова, пємо лише мальтофер бо гемоглобін був 96, потім 104, і от досі п`єм.
Порадили мені ще одного педіатра. Прийшла і сказала, що дитина не розвивається і не готова до прививок неврологічно.
Порадьте, що робити.. відкласти прививки чи зробити...
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
дякую!
до речі, Вам Осетрова прививки дозволила, а як Грічина: дозволила чи ні?
Гричина назначила ноотропные препараты, нельзя прививать во время лечения. А сейчас я не спрашивала, я для себя решила, вакцинация будет только после решения всех проблем. Если есть хоть малейшие сомнения, не стоит прививать. У ребенка неврология, зачем спешить?
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляVivaForever
не делайте прививки, у вас неврология! советую показать ребенка остеопату
дякую. але я щось не розумію, до чого остеопат...
VivaForever• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
поможет от многих проблем от неврологии и ребенок начнет переворачиваться, и не надо принимать тонны лекарств, или еще хуже уколов
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляVivaForever
можете порекомендувати у Києві?
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
а Ви чули ще про Невырковець Анатолій і Здвижкову?
Не знаю, до кого для порівняння ще повести дитину...
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
Здвижкова супер специалист, но характер специфический. Про второго не слышала. Про здвижкову много отзывов есть, погуглите.
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
як думаєте, до кого краще піти: Здвижкова чи Гричина?
Иванка Бур• 25 мая 2017
Якщо хоч хтось з лікарів вам сказав не робити щеплення - значить щеплення робити не можна.
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляИванка Бур
це єдиний лікар, який в корені не дуже за щеплення
а я вважаю, що це досягнення людстава..
Иванка Бур• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
а я вважаю, що це досягнення людстава..
Я теж так вважала, поки не почала самостійно розбиратись що таке щеплення і навіщо їх роблять.
Багото лікарів не роблять щеплення своїм дітям, але рідко хто з них розказує своїм пацієнтам, що проти щеплень. Вам пощастило з лікарем.
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
На приеме у Здвижковой я чувствовала себя очень неуютно и твкое ощущение, что мне сделали огромное одолжение, что посмотрели ребенка. Если бы у моего ребенка были очень большие проблемы, я бы засунула свои ощущения в..... И продолжала наблюдать у нее. Она детей вытягивает. У нас не такой сложный случай. Гричина очень внимательна к деталям, не назначает на всякий случай. Любые назначения только после обследования, чтобы не навредить. И самое главное я вижу результат. А решать Вам.
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляИванка Бур
чесно, я вважаю, що здорові діти повинні бути щеплені.
світу вдається боротись із важкими недугами завдяки щепленням
і в мене є знайомі лікарі, які абсолютно за щеплення і робили їх свої дітям
чесно кажучи, мені здається що антипрививочна пропаганда спеціально штучно влаштована.. які цілі.. не знаю.. але щеплення то дійсно проти страшних хвороб. ..
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
дякую!
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
дякую!
Не за что. К кому бы из озвученных Вы не пошли, все замечательные специалисты. Надо просто искать своего, когда сыну полгода было, я тоже металась, обошла всех лучших в Киеве и нашла своего)
Иванка Бур• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
Якщо колись захочете розібратись і знати:
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
у мене чоловік дуже проти, що я вже затаскала дитину по лікарях(((
не хоче вже ні до кого іти..
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляИванка Бур
дякую, але це одна сторона, а є і інша.
якби прививки були ьтаким бізнесом, не було б проблем їх купити)
Иванка Бур• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
дякую, але це одна сторона, а є і інша.
Можливо проблеми створені для того, щоб люди погоджувались на вакцини, які завозять в поліклініку.
Або шукали і купували по завищеним цінам.
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
не хоче вже ні до кого іти..
Мой тоже против был и хорошо, что не слушала и не теряла время. У ребенка грефе это в любом случае требует наблюдения. У сына к 3 месяцам прошло, нистагм в 8 месяцев. Перевернулся в 6, поздно сел и то после курса реабилитации. Поэтому я наблюдала, до года многое можно исправить. Вы сами как думаете, малыш хорошо развит? Я просто видела, что мой отстает даже при регулярных курсах массажа
Иванка Бур• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
Ви самі відповіли на своє питання: поки дитина не буде повністю здорова - ніяких щеплень.
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
Звідки я знаю про розвиток..дитина перша..
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
Вам Осетрова когда сказала показать ребенка в следующий раз? Обычно пишут в заключении. Лечение не назначала? Массаж? Если нет, то все хорошо с Вашим малышом. Она отличный спец, проблемы бы увидела
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
Осетрова масаж ще минулого разу назначала, ми пройшли. Ще раз через місяць. До неї сказала через 2-3 міс. Сказала, що синдром грефе є, але внутрічерепний надмірно не підвищений. І що в дитини все ок. Прививки можна.
Хвалена педіатр сказала, що дитина відстає в розвитку по неврології.
Отак. Два класних спеціалісти і такі різні думки
Сам себе Петросян• 25 мая 2017
Ответ дляСхема сыра
Тогда, чтобы не мучаться, сходите к третьему специалисту и желательно неврологу, просто для своего спокойствия, так и мужу скажите, я нервничаю, а мне нельзя, пойду успокоюсь. Вы же все равно будете думать о словах педиатра, правда ведь? А так все станет ясно. И два курса массажа подряд, если все совсем ок не назначали бы. А по поводу прививок, Вам многие написали подумать о вакцинации после года. Ведь грефе это уже сигнал, что есть проблемки, зачем рисковать.
Схема сыра
• 25 мая 2017
Ответ дляСам себе Петросян
Дякую Вам дуже! :)